Zavrieť

Porady

Prosim odpoveď na vianočné oplatky

Dobry den, vie mi niekto poradiť uz 13 rokov mam stroj na vianočné oplátky a teraz mi robí ako peciem cesto diery. Menila som muku robím co sa dá ale stale mi pri pečeni v oplátky ostávajú diery a cesto ked to peciem pila a vyteká. Stale používam jednaky recept. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Ak cesto pri pečení vyteká z formy na pečenie, tak samozrejme je ho tam málo a robia sa diery. Treba zamedziť vytekaniu cesta tak, aby spodná platňa bola v rovine, lyžičkou naliať cesto do stredu formy a priklopiť vrchnú platňu.
    Podmienkou je mať správnu teplotu platní.
    Priložil so link na video :
    Naposledy upravil sosak : 21.11.16 at 11:26

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    teš sa že iba prvý krát, je to záhada ako keď sa strácajú ponožky v práčke :-),
    môže byť na vine termostat, teplota ak je vyššia cesto má snahu vyfŕkať, na druhý rok sa stroj upraví sám :-)))
    no najskôr to bude múkou, aj keď kupuješ ten istý výrobok, zrno z ktorého je zomletá môže byť úplne z iného chotára ako doteraz
    Naposledy upravil viktorviktor : 22.11.16 at 11:47

    Prosim odpoveď na vianočné oplatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.