Zavrieť

Porady

Doprava tovaru cudzim mot0rovym vozidlom?

Dobry den,
chcel by som si otvorit sro a podnikat v oblasti kamionovej dopravy.
Prepravy vsak budu uskutocnene cudzim motorovym vozidlom mojho rakuskeho partnera, na ktoreho su aj nahlasene.
Ja poskytnem vodicov opravnenych na vedenie takeho vozidla ale ja resp moja sro nebude objednavatelom a fakturantom prepravy len sluzieb vodica, ktore budem uctovat mojmu rakuskemu partnerovi. Sofer bude mat uzvaretu pracovnu zmluvu s mojou SK sro.
Zaujima ma co si mam dat ako predmet podnikania, tak aby nebolo potrebne povolenie a koncesia kedze sa jedna o prepravu tovaru nad 3,5 tony.
Bude akcpetovane uradmi ak to bude nieco ako preprava tovaru vykonavana cudzim motorovym vozidlom, sprostredkovanie v oblasti dopravy alebo poradte prosim inu variantu.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    Ak poskytnes iba vodicov, tak ake koncesie mas namysli resp. preco do toho montujes kamionovu dopravu ? Podla mna potrebujes fakturovat sprostredkovanie obchodu v oblasti sluzieb.
    chillout26 dakujem za reakciu, bude to podla vas dostacujuce pre danovy urad
    jslancik ale on ich bude zamestnávať, čiže jedine ako personálne agentúry, ktoré "prenajímajú" ľudí veľkým firmám.

    Doprava tovaru cudzim mot0rovym vozidlom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.