Zavrieť

Porady

Ako uložiť fotku kontaktu z mobilu do PC?

Ahojte, mala som v mobile fotku, ktorú som nastavila ako fotku kontaktu. Fotku som z mobilu vymazala, ale mám ju stále nastavenú ako fotku kontaktu. Dá sa táto fotka nejako uložiť do PC, resp. chcela by som ju dať vyvolať vo Foto shope? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    otvor si editaciu kontaktu, klikni na fotku a urob snimku obrazovky, nasledne obrazok upravis

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Staci ,ak si tu fotku v mobile ulozis a potom posles do PC napriklad mailom (na vlastny mail). Zmailu u z v pocitaci otvoris.

    Tvaroska je offline (nepripojený) Tvaroska

    :) Tvaroska
    Ahoj, je jasné že ak fotku, ktorú máš na kontakt máš aj v galérii. čiže ak máš kábel na mobil do počítača otvoríš tak si ho dam dáš a malo by ti otvoriť nejako ako usb no a potom otvoríš bud ked máš to uložené na karte alebo v mobile no a potom si už len nájdeš dcim a mala by si to tam mať
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ani vlastná mater Ti nerozumie....
    Tvaroska treba to vyskúšať toto by som si nevymyslela
    buchač Ja nič skúšať nemusím...ja viem.

    To vysvetlenie samotné laik proste nepochopí.

    ALE TY si preopakuj pravopis...čiarky a bodky. Lebo bez nich je to jednoliata veta, ktorá nedáva význam.
    ...a takto píšeš vo všetkých príspevkoch !
    robovi Ani ja nerozumiem. A to nie som mater. Skusim google prekladac do reci materinskej. :-)
    buchač Neriskuj...šak ešte aj google by sa z toho prekladu zbláznil...
    Žabinka ja rozumiem čo píše, lebo tak isto postupujem.. ale v otázke sa píše že fotku z mobilu opytujúca sa vymazala, čo tvaroska zrejme nepostrehla..
    a inak, myslím, že od novembra to už asi ani nie je aktuálne a ani to opytujúcu sa asi už netrápi..
      zbaliť

    Ako uložiť fotku kontaktu z mobilu do PC?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.