Zavrieť

Porady

OLYMP-priemerný evidenčný počet zam.

Neviete mi niekto poradiť, či sa dá niekde v olympe vytlačiť priemerný evidenčný počet zamestnancov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Priamo v Olympe nie, ale ak robíš štatistiku, tak si stiahni zo stránky štatist.úradu program ISCP. Cez Exporty si do neho urobíš prenos a tam si vytlačíš to, čo potrebuješ. Inak to musíš urobiť ručne alebo podľa toho, koľko máš v ktorom mesiaci vygenerovaných výplat.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    H.B.
    Neviete mi niekto poradiť, či sa dá niekde v olympe vytlačiť priemerný evidenčný počet zamestnancov?
    Potrebuješ ten počet do sociálky kvôli úrazovému poisteniu?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Najrýchlejšie si vypočítaš ročný priemer tak , že zrátaš na mesačných výkazoch do SP počet zamestnancov, za ktorých sa odvádzalo poistenie a vydelíš 12-timi. Inak neviem poradiť

    H.B. je offline (nepripojený) H.B.

    H.B.
    nejak sa snazim na tom statistickom najst program ISCP,ale nedari sa mi. Mozes mi Lubena s tym nejak pomoct? Dik.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    To zatiaľ nie, pretože som štatistiku ešte nerobila, ale Olymp robí iba prevod údajov do ISCP a odtiaľ sa robia všetky výstupy.

    OLYMP-priemerný evidenčný počet zam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.