Zavrieť

Porady

Reklamacia

Dobry den mam taky problem s pocitacom. Pocitac som zakupil tohto roku v januari. Z pociatku s nim bolo vsetko v poriadku, az kym som si nestiahol program na meranie teplot. Samozrejme sa potvrdilo ze teplota je dost vysoka, tyka sa to procesoru AMD 7800. Teplota procesora dosahovala 110 stupnov preslo 11 mesiacov a pocitac som nemal cca dokopy 2 mesiace, pretoze bol na reklamackach. Pred mesiacom mi ho vratili bol vymeneny procesor, zdroj , zakladna doska zdalo sa ze je vsetko v poriadku, az mu znova nepreskocilo a z maximalnych 74 stupnov ktore ma dosahovat na 98 stupnov. Tak som teda do tej predajne zasiel znova uz po 4 krat s tym, ze sa to neopravilo. No a tu je ta podstatna otazka na ktoru chcem odpoved Predajca sa odvolava na to ze aj jemu sa prehrieva procesor a dokonca ma i7 a tiez mu dosahuje kolo stovky. Ze to je normalne ak hrajem hru tak sa teploty dvihaju. No mne sa to nezda je to normalne ? Alebo mam ziadat naspat peniaze pretoze uz mi dosla vsetka trpezlivost. Dakujem za odpoved.
Naposledy upravil ivka70 : 15.12.16 at 06:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ok takze 98 stupnov nieje urcite v poriadku aj pri hrani hier. Dobre tak teda dakujem za odpoved.
    Marcus1025 Zakladna doska je nova a pocitax je naozaj horuci takze pochybujem ze je vadne cidlo.

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Ten program na meranie teploty - neukazuje ti nahodou teplotu vo Fahrenheitoch namiesto stupnov Celzia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.