Zavrieť

Porady

Na koľko dní dovolenky mám nárok počas PN a MD?

Dobrý deň, prosím Vás poradte mi na koľko dní dovolenky mám nárok za rok 2014 a 2015, ak : do 5.4.2014 som cerpala RD, 6.4.2014 - 2.6.2014 som pracovala, 3.6-30 som bola PN,1-9.7. som pracovala a od10.7.-12.8 som mala dovolenku a od 13.8.2014 - 19.11 som bola PN a potom od 20.11. som bola MD.
V 2015 som bola na MD do 15.7..

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tvoj ročný nárok sa bude krátiť o dni na RD, PN ( za prvých 100 dní o 1/12, a potom každých 21 dní rovnako o 1/12. V prvom rade si spočítaj dni na RD aj PN( pracovné aj so sviatkami) Každý rok počítaj samostatne. R. 2015 za MD vzniká nárok na D, celkový závisí od toho, či si nastúpila do práce alebo nasledovala zas RD, potom je krátenie tak, ako v r. 2014 za dni RD.
    sissaa ďakujem

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Rok 2014 som napocitala 159 dni PN+RD, narok na rocnu dovolenku bude krateny o 3/12, teda narok na 9/12 rocneho naroku.
    Rok 2015, ak po MD nasledovala RD, neodpracovanych na RD 121 dni, kratenie o 2/12 , narok 10/12 rocneho naroku.
    Kedze nepises, kolko mas rokov, treba si to prepocitat podla rocneho naroku na dni.

    Na koľko dní dovolenky mám nárok počas PN a MD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.