Zavrieť

Porady

vymazanie faktury

Ahojte poradaci, chcel by som sa vas opytat ohladom vymazania faktury, storno vystavi stornujucu fakturu a krizik "odstranit" ju preciarkne, ja by som ale potreboval aby som sa jej nadobro zbavil a aby sa v money vobec neevidovala, neviete mi niekto poradit ako na to?????
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    na domovskej stranke programu najdes program na "fyzicke" zmazanie dokladov z agendy. vymaze ti teda z agendy vsetky tie "preciarknute" zaznamy.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Zaujimave riesenie je vymazanie poloziek z faktury. Zauctovana 0,- na lubovolny ucet nic neovplyvni. Pri najblizsej prilezitosti je mozne takto "odlozenu" fakturu pouzit.

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Keď si otvoríš toto, tak sa ti priamo začne sťahovať súbor na vymazanie vymazaných dokladov v Money. Daj si stiahnúť súbor.

    http://www.money.sk/download/money/d...az_zaznamu.exe

    money je offline (nepripojený) money

    money
    Dakujem Katarinka, velmi si mi pomohla, a postupne zistujem ze tato stranka je k nezaplateniu :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.