Zavrieť

Porady

Televizor k PS4

Zdravim,

prosím, poradite mi TV k PS4, nevyznam sa do toho

podmienky:
- cena od 230 do 300 €
- cim vacsia uhlopriecka, tym lepsie
- wifi, mozno fullHD (ale neviem ci najdem taku tv)

nasiel som zatial toto (Alza nie je podmienkou): https://www.alza.sk/40-thomson-40fb5...m?o=23#recenze
a este vobec neviem presne, co by mala taka telka k PS4 mat, ked sa tomu nevyznam. Poradte!

Diky !
buchač Poradte!
===============
Rozkaz, vykonám !

Zbehni do prvého obchodu, kde majú televízory a pokecaj s predavačom...chlapci tomu zvyknú rozumieť.
...a aspoň sa prejdeš po tých dňoch plných stolov....schudneš.

Za 300€ veľa vody nenamútiš...čím väčšia uhlopriečka, tým viac éčky....cca čo centimeter = to 10€ naviac.
tutinko Chcem to brat z Alzy,vies...a hned, lebo je v zlave a ta tusim konci. ) veru, vybehat sa treba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak má telka HDMI vstup a PS4 má HDMI výstup - čo obe zariadenia majú - len prepojiť PS4 s telkou pomocou HDMI kábla a na telke navoliť vstup HDMI (niekedy to bude detegovať telka i sama).
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tutinko Cize, tento Thomson je vhodny? Fakt sa do toho nevyznam.
    misoft Či je vhodný, alebo nie - to posúdiš po pripojení. Otázka bola, čo má telka mať, aby sa s PS4 prepojila - čo bolo zodpovedané.
    tutinko HDMI tento Thomson ma? Lebo nikde to nevidim v opise tv
    buchač tutinko (Dnes 21:29) HDMI tento Thomson ma? Lebo nikde to nevidim v opise tv
    ==============


    ...a to vážne ????
    Alebo si vážne prdel robíš ???
    misoft @tutinko: buď nevieš čítať, alebo potrebuješ okuliare - v popise (a to ani rozbaľovať netreba) je jasne napísané 3xHDMI.
    Poznámočka: bacha na to, ak si prdel robíš - doplatíš....
    tutinko Blbo som polozil otazky, myslel som ,ze kolko ich ma.. nie ze ci ma. sorry.. kamarat mi poslal este aj tuto volbu http://www.220volt.sk/LG+Electronics+43LH510V
    misoft Ten má 1xHDMI.... tebou "vyvolený má 3xHDMI, ostatné parametre skoro zhodné...... tak si vyber......
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.