Zavrieť

Porady

PNka po nástupe do zamestnania.

Dosť súrne by som potrebovala poradiť. Mala som z UPráce príspevok na opatrovanie matky. od 1.1.2015 do 1.1.2017. UP platil za mňa odvody do sociálnej poisťovne ale nebolo tam nemocenské poistenie.
Od 2.1.2017 som sa zamestnala. No nerátala som z chrípkovou epidémiou a riadne som ochorela aj s teplotou. Teraz neviem v prípade návštevy lekára mám nárok na PNku alebo aspoň jeden deň priepustky u lekára? Je to práca nie v kancelárii ale vo výrobe a neviem ako to zajtra ustojím.
Viem že prvých 10 dní platí zamestnávateľ a len potom sociálna len neviem ako to budú posudzovať. Či to musia akceptovať alebo nie. Dlhšie maródovať určite nebudem ako 10 dní.
Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Vznikol ti nárok na tzv. P,, rovnako v prípade DPN aj na náhradu príjmu od zamestnávateľa . Pri DPN dlhšej ako 10 KD aj na nemocenské.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Máš nárok na náhradu príjmu pri DPN od zamestnávatela od prvého dňa trvania prac.pomeru, od 11. kal. dňa platí nemocenské SP. Len to nejako taktne oznám zamestnávatelovi, lebo si v skúšobnej dobe a počas nej môže byť pracovný pomer ukončený aj počas PN.

    PNka po nástupe do zamestnania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.