Zavrieť

Porady

Kopírovanie z wordu 2010 do excelu 2010 VYRIEŠENÉ

Mám office 2003, ale kolegyňa má office 2010
(je na vzdialenom pracovisku , preto nemôžem otestovať funkčnosť).

Tvrdí, že jej nefunguje kopírovanie z wordu 2010 a následné prilepenie do excelu 2010. V office 2003 jej to fungovalo.


Tak aktivovali (zapli,spustili )sme schránku vo worde aj v exceli a zistili sme, že z excelu do wordu text nakopíruje do schránky, ale opačne z wordu do excelu nenakopíruje do schránky. Vôbec ho tam nevloží.

DOPLNENIE

Posunula som radu od Dzokaja. Presun (pretiahnutie) textu wordu do excelu bez príkazov. Funguje to. Ako dočasne riešenie, kým informatik nevyrieši problém s officom.

VYRIEŠENÉ Informatik opravil chybu.
Naposledy upravil Kabaka123 : 17.01.17 at 09:08
6 komentárov     zbaliť
buchač Daj pokoj s 2010...
To je taká onačina, až to hučí....teda aspoň pre mňa.
Samé novinky, kuwa, že normál som sa v tom nevedel orientovať a nie pohybovať. Samotné písanie, úprava textu...fujtajbl. Vloženie obrázku ? Big problém.

Som verný 2003...a aj tú som hľadal pár minút.
Kabaka123 ja som tiež verná 2003, zatiaľ ju máme doma aj v práci, a myslím, že ešte dlho mať budeme...
Dzokaja Co znamena, ze ho tam nevlozi? Nevidno ziadnu aktivitu v GUI? Akym sposobom sa vklada text? CTRL+V, alebo sa vyskusalo aj mysou (pravym / vlozit). Skusalo sa aj "prilepit specialne"? (Paste special).
Kabaka123 Nevloží znamená... že označený text, či myšou čí klávesovou skratkou nevloží do schránky vo Worde, a tým pádom následne neprilepí do Excelu. V exceli kopírovanie do schránky funguje.
Dzokaja nech vyskusa otvorit obe okna vedla seba, oznacit text a mysou ho pretiahnut
Kabaka123 vďaka za radu, pomohla... ako dočasné riešenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kopírovanie z wordu 2010 do excelu 2010 VYRIEŠENÉ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.