Zavrieť

Porady

Preco nejde video v prezentacii Open Office?

Mam prezentaciu v open office. Normalne fungovala. Po preinstalovani windowsu mi nejdu videa. Obrazky idu normalne aj texty.
Naposledy upravil prievan : 14.01.17 at 16:11
3 komentárov     zbaliť
misoft Video je prítomné na disku? Prezentácia totiž musí mať zdrojový súbor, aby vedelo prehrať.
prievan Dakujem za zaujem. Uz som na to prisiel. Napisem to podrobne, lebo nikde na nete to nie je popisane a je neprijemne, ked ma na to clovek prichadzat sam. Takze. Mam hotovu prezentaciu v Impresse (Open Office). Obrazky, texty, videa (mp4). Po preinstalovani Win 8.1 som samozrejme prisiel o vsetky programy, aj tie na obsluhu prezentacie. Vysledok - nesli mi spustit videa v prezentacii. Vsetko - prezentacia aj vsetky jej sucasti (zdrojove subory) boli pekne spolu v jednom priecinku. Preinstaloval som Open Office na najnovsiu verziu - nic. Stiahol som najnovsiu Javu - nic, stiahol som Quick Time Player - nic, stiahol som niekolko starsich verzii Java (hlavne 32 bit. lebo Open Office nejde s Javou 64 bit!) - nic. Odinstaloval som vsetky Java okrem verzie 6 (32 bit) A TO BOLO ONO!
Uz to ide. IMPRESS + JAVA verzia 6!!! Inak nie...
misoft Zaujímavé..... ja používam Libre Office a tam to všetko funguje aj s Javou 64bit. - Skús použiť Libre Office - OpenOffice totiž skončil s aktualizáciami, Libre Office je "klon" OO, nakoľko všetci (skoro všetci) vývojári prešli do The Document Foundation - takže OO stagnuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Preco nejde video v prezentacii Open Office?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.