Zavrieť

Porady

Štipce na bielizeň

Nevie mi náhodou niekto poradiť, kde sa dajú zohnať špeciálne štipce na bielizeň, ktoré nezanechávajú po usušení na bielizni svoje odtlačky? Kdesi to ponúkali v nejakom katalógu, len si neviem spomenúť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    petovsan
    Nevie mi náhodou niekto poradiť, kde sa dajú zohnať špeciálne štipce na bielizeň, ktoré nezanechávajú po usušení na bielizni svoje odtlačky? Kdesi to ponúkali v nejakom katalógu, len si neviem spomenúť...
    Aj ja chcem také

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    stipce uz peknych par rokov nepouzivam
    ziadne stipce
    ziadne odtlacky

    liduska je offline (nepripojený) liduska

    liduska
    tiny77
    stipce uz peknych par rokov nepouzivam
    ziadne stipce
    ziadne odtlacky
    To znamená že si prestala prať či ako????? poraď

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    liduska
    To znamená že si prestala prať či ako????? poraď

    no to isto
    mam chorobu - vkuse lietam po dome a hladam co sa da prat - podla mojich deti

    nie.
    jednoducho.
    vesiam pradlo na stojanovy susiak.
    a tam stipce netreba

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    tiny77
    no to isto
    mam chorobu - vkuse lietam po dome a hladam co sa da prat - podla mojich deti

    nie.
    jednoducho.
    vesiam pradlo na stojanovy susiak.
    a tam stipce netreba
    Ak suším bielizeň v byte na stojanovom sušiaku, taktiež nepoužívam štipce, avšak v lete by bol hriech nevyvesiť ju na dvor, ak takú možnosť mám, no a v tom prípade sú tie štipce viac než potrebné. Podarilo sa mi medzičasom vypátrať, že takéto štipce ponúkajú v českom katalógu Magnet, ten však nezasiela tovar na Slovensko, takže teraz zháňam niekoho v ČR, aby mi to objednal a doručil k nám. Mimochodom takého štipce sa dajú kúpiť aj priamo v Prahe, adresu obchodu ešte doplním (ak by niekto mal cestu kolem) a nie sú ani drahé, vraj to funguje.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    [quote= ... adresu obchodu ešte doplním (ak by niekto mal cestu kolem) a nie sú ani drahé, vraj to funguje.[/quote]

    takže predávajú ich v predajni Domácich potrieb, Tilleho nám. 792, Praha - Barrandov, cena je CZK 25,-/32 ks a vidieť ich môžete na www.keja.cz, i keď tie z toho Magnetu sa mi zdajú praktickejšie: www.magnet-bp.cz, sekcia Domácnosť / Praní a sušení

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    ... to je dobré, ani som netušila, že okolo štipcov na bielizeň môže byť takáto veda a toľko variácií, ale veď stále je treba sa čomusi priučiť, nielen lúskať v daňových novelách...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Inak Magnet má pobočku aj na Slovensku. Mala som od nich katalóg.

    Skús pohľadať.

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    petovsan
    takže predávajú ich v predajni Domácich potrieb, Tilleho nám. 792, Praha - Barrandov, cena je CZK 25,-/32 ks a vidieť ich môžete na www.keja.cz, i keď tie z toho Magnetu sa mi zdajú praktickejšie: www.magnet-bp.cz, sekcia Domácnosť / Praní a sušení
    28.7.idem do ciech
    do zlína.
    skusim kuknut.
    ktoooo este chceee???


    a vesiam i ja na dvor.
    ale ked mame takych skvelych tolerantnych susedov, ze ked vyvesim navonane pradlo, oni idú pálit cerstve kalerabove listie a ked nehori, poleju naftou

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    petovsan
    takže predávajú ich v predajni Domácich potrieb, Tilleho nám. 792, Praha - Barrandov, cena je CZK 25,-/32 ks a vidieť ich môžete na www.keja.cz, i keď tie z toho Magnetu sa mi zdajú praktickejšie: www.magnet-bp.cz, sekcia Domácnosť / Praní a sušení
    Také isté len viacfarebné,aké sú na obrázku keja.cz mám už asi 10 rokov od dealera. Môžem potvrdiť,že sú dobré ale už sa mi míňajú,takže aspoň viem, kde doplniť zásoby.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    AlaNR
    Inak Magnet má pobočku aj na Slovensku. Mala som od nich katalóg.

    Skús pohľadať.
    uou, super, takže už som aj nakúpila na www.magnet-bp.sk, sú to presne tie isté, čo v tom českom, ešte aj s darčekom - saténovým pyžamom, len škoda, že až od veľkosti 44, no, už mám aj 1. vianočný darček pre maminu. AlaNR, díky moc za Tvoju hlbokú myšlienku.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    petovsan
    uou, super, takže už som aj nakúpila na www.magnet-bp.sk, sú to presne tie isté, čo v tom českom, ešte aj s darčekom - saténovým pyžamom, len škoda, že až od veľkosti 44, no, už mám aj 1. vianočný darček pre maminu. AlaNR, díky moc za Tvoju hlbokú myšlienku.
    Hm, ďakujem, ja sa tak sem tam zamyslím, a potom to takto dopadne.
    Jak sa teším, že som pomohla ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.