Zavrieť

Porady

Detský šampón 1000 ml

Priateľ používa detský šampón, lebo mu to odporučila kožiarka. Má problematickú a citlivú pokožku. Predtým používal špeciálne šampóny. na predpis z lekárne.

Kupujeme mu JJ 250 ml. Chcela by som, ale väčšie balenie. Min. 1000 ml. Presurfovala som internet a najviac som našla 600 ml.

Ide mi čisto o šampón. Nie v kombinácií s kondicionérom, sprchovým gélom, penou.

Najlepšie slovenské a české stránky, nie zahraničné.

Ak máte nejaký tip, nasmerujte ma správnym smerom.
6 komentárov     zbaliť
lujza.j Aka konkr.zn to je?
Kabaka123 však som to napísala: JJ
lujza.j Ahá..tak pardon
veronikasad Kabaka, skús pozrieť v drogériách v susednom AT, ak to nemáš daleko. Mne tam dcéra kupuje krémový sprchový gél tejto značky. Zo slovenských obchodov pred pár rokmi zmizol ...
kopretinka tak keď ani google nenašiel,tak asi neexistuje.prečo ti nestačí 600ml,veď si kúp dve fľašky a budeš mať 1200ml.
Kabaka123 @kopretinka ani mne google nenašiel, ale možno niekto má väčší rozhľad... však áno 600+600=1200, ale pri menšej litráži sa to viac predražuje... ale aj to je riešenie...

@veronikasad AT mám ďaleko, míňať benzín sa mi neoplatí, ale vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Kabaka123 18.01.17 10:18 priradil do Porady

    Detský šampón 1000 ml

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.