Zavrieť

Porady

kolko stravnych listkov

Dobry den,
chcem vas poprosit o radu: stravne listky sa vydavaju podla poctu pracovných dni,vsak? a ak su v mesiaci sviatky?- aj to sa pocita ako pracovný den?(ak je zam-c odmenovany mesacnou mzdou?) a ak je hodinovou mzdou? pomozete mi? napr. mame mesiac maj:
je tam 21 prac. dni + 2 dni sviatok: kolko stravnych listkov patri zam-covi (1 ma mesacnu mzdu, druhy hodinovu) / a ak mal este v tom mesiaci dovolenku tak mu ju zrazim z poctu listkov nasledujuci mesiac?/

dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
sara-ke
Dobry den,
chcem vas poprosit o radu: stravne listky sa vydavaju podla poctu pracovných dni,vsak? a ak su v mesiaci sviatky?- aj to sa pocita ako pracovný den?(ak je zam-c odmenovany mesacnou mzdou?) a ak je hodinovou mzdou? pomozete mi? napr. mame mesiac maj:
je tam 21 prac. dni + 2 dni sviatok: kolko stravnych listkov patri zam-covi (1 ma mesacnu mzdu, druhy hodinovu) / a ak mal este v tom mesiaci dovolenku tak mu ju zrazim z poctu listkov nasledujuci mesiac?/

dakujem
Ak nemáte KZ, tak za dovolenku a iné dni nepatrí stravenka.
Ak odpracoval 21 dní, nemal CS tak mu patrí 21 straveniek. Za dovolenku sa kráti, za SC tiež, za nemoc, paragraf .... Vo sviatok ak nepracoval nemá tiež nárok na stravenku.
Doplním: stravenky môže dať dopredu na mesiac, a potom podľa skutočného nároku odrátaš z ďalšieho mesiaca.
Naposledy upravil Tweety : 10.07.06 at 07:43

Darana je offline (nepripojený) Darana

som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac Darana
Doplním, lístky vydáš pozadu, čiže po ukončení mesiaca, kedy budeš presne vedieť, na koľko má nárok, koľko odrobil, koľko bolo sviatkov, dovolenky a pod.

kolko stravnych listkov

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.