Zavrieť

Porady

fibróza pľúc

Ahojte,
pokúšam sa získať nejaké informácie ohľadom toho či má niekto skúsenosti s touto chorobou, no hlavne ma zaujíma či je možné na Slovensku dostať do užívania (kúpiť) malý prenosný kyslíkový prístoj, ktorý by bol veľmi osožny človeku s touto chorobou. Nakoľko z nemocnice máme veľký prístroj, s ktorým sa však veľmi ťažko manipuluje a do ruksaku či tašky ho teda určite nedostaneme. Je hrozné byť od niečoho závislý.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Velettka je offline (nepripojený) Velettka

    Velettka
    Môj ocko mal fibrózu pľúc a od poisťovne dostal do prenájmu velký kyslíkový prístroj .... hadičky naťahané po celom dome, tak aby ked si niekde sadne, len napojil masku .... nemohol nikde ani chodiť ... a veru by sa aj nam bol ftedy zišiel menší prenosný, ale nikde sme ho nemohli zohnať ... je to naozaj veľmi ťažké žiť s touto chorobou ... držím palce ! Nech máte viacej šťastia ako sme mali my ... ale to bolo zase asi pred siedmimy rokmi, odvtedy sa urcite co-to zmenilo ...

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    V dnešnej Pravde je téma: Poistovne začali boj o klientov. Všeobecná zdravotná poisťovňa okrem iného ponúka plošné nakupovanie pre svojich poistencov životne dôležitých liečiv. Spomína aj nákup oxygenátorov pre domácu liečbu kyslíkom. Skús !

    Terka je offline (nepripojený) Terka

    Terka
    až dnes t.j.030107 som vás našla. Môj manžel ma fibrózu už 10 rokov. existuje prenosný prístroj koncentrátor na baterky. je potrebné vypísať žiadosť na zdravotnú pomôcku. Ak ste si to prečítali, prosím Vás napíšte mi
    na e -mail koala1@stonline.sk, chcem sa podeliť o skúsenosti, alebo získať nové poznatky o tejto hnusnej chorobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.