Zavrieť

Porady

Záloha v MRP na CD.

Mohol by mi niekto podrobnejšie napísať, postup, ako sa v MRP zálohuje na CD, a zo zálohy /import/ naspäť do programu? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    je to tak isto rýchle...ako aj záloha..tak aj obnova zo záloh
    neviem..či je ale rozumné zálohovať na cd...
    najrýchlejšie je zálohovať na disk
    alebo ak máš usb kľúč , zálohuj radšej naň...z cd je trošku problematickejšie robiť obnovy záloh..
    v prípade, že budeš robiť obnovu záloh z cd...prekopíruj si daný súbor na plochu..daj si vlastnosti dokumentu a zmeň atribúty / nemôžeš tam mať začiarknuté iba na čítanie/

    a čo sa týka napálenia zálohy na CD - urobíš si v MRP zálohu..cez program, cez ktorý napaluješ, si nájdeš súbor...v ktorom máš uložené zálohy...a ten napáliš..

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Určite si mi pomohla. Som nutena účtovníctvo preniest do notebooku, zo stolového PC, kde som si zálohovala na diskety a bola som s tým spokojná.
    Nakoľko notebook vstup na diskety už nemá, musím si všetko napáliť na CD, niak dostať do notebooku. Je to pre mňa nové, no niak to musím zvládnuť.
    Zatiaľ ďakujem za pomoc, idem to skúšať...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pokiaľ mávaš pravidelné prenosy z PC-notebook, treba si vždy spraviť zálohu na disk. Túto potom napáliť na CD, a potom v druhom PC si skopíruješ zálohu z CD, a v MRP si spravíš obnovu údajov z adresára do ktorého si si skopírovala zálohu z napláleného CD.
    Odporúčam Ti prepisovateľné CD, resp. program InCD, tento program sa potom správa s CD ako "keby pracoval" s HDD.

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Tak sa chcem trochu pochváliť, že sa mi ten prenos "z počítača do notebooku" cez CD PODARIL !! Bola som z toho zúfala, ale už to mám za sebou. Pomohli ste mi, ešte sa musím poďakovať technikovi v MRP, kam som telefonovala, keď mi to nešlo, mal so mnou trpezlivosť, ani to nebolo také ťažké.Nakoniec som o čosi múdrejšia. Čaute!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.