Zavrieť

Porady

Strateny kľúč od auta

Zdravím stratil som kľúč od auta fiat.. viete mi poradiť ako sa doň dostanem a kde sa da urobiť druhy?? Náhradný nemám
Naposledy upravil ivka70 : 02.02.17 at 15:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dat odtiahnut odtahovkou do servisu a dat si vymenit zamky, dostanes k nim aj nove kluce.
    Teda kupis si ich aj so zamkami a so sluzbou vymeny.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    player85 a ako nastartujem ??
    lujza.j odtahovka naloží a zloží...
    player85 To je setko fajn ale ako dosiahnem toho abz som nastartoval ??
    lujza.j ked nemas kluče nijako...
    ivka70 nastartujes az po vymene vsetkych zamkov aj startera, co uz, ked si to neriesil v case, ked si mal aspon ten jden kluc
    misoft player,player - a ty to nevieš? Aj keď má volant zámok - trhneš volantom a zámok je zlomený - riadiť môžeš. V spínacej skrinke sú len tri káble - prívod od baterky, trvalé spojenie okruhu - to je prvá poloha kľúčika a tretí je na štartér (druhá poloha). Prvé dva spojíš napevno a tým tretím sa budeš dotýkať tých spojených - motor nakopneš a už ten káblik nemusíš spájať. A je to! A to ani zlodej nie som - jednoduchá elektrika.
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Tak ci tak - ta to bude stat dost penazi.

    Moznosti su 2. Sikovna klucova sluzba dokaze vyrobit kluc podla jedneho zo zamkov na vozidle (jeho rozobranim) ale ak ma vozidlo imobilizer - a to asi ano - tak servis vie zabezpecit aj nakodovanie kluca podla VIn cisla vozidla - ale je to pekne draha zalezitost.

    Druha moznost je dat si v servise vymenit vsetky zamky za nove....... co je tiez pekna "palka"

    Obe riesenia su drahe.

    Lacnejsie riesenie bolo pri strate prveho kluca si dat v klucovej sluzbe na pockanie vyhotovit a nakodovat druhy (zalozny) kluc...ale to je teraz uz "HOV..." platne.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j prvý kluc nemusel stratiť-nepíse...ludia dobrovolne kupia auo s jedným klučom
    dmc tak ale...mam jeden kluc......a nespravim si nahradny ??? to si koledujem o problem....
    lujza.j No vies ten kluc nieco stoji...tak asi tak...tato situacia je asi lacnejsia.?! Kazdy vie preco tak robi
    buchač Samotný polotovar kľúča vyjde na cca 12€.
    Vyrezanie podľa originálu cca 20€....ak si dobre pamätám.
    Iné ceny sú, ak je potrebné robiť kľúč s diaľkovým ovládaním.
    vlado 33 Hľadaj pod nárazníkom, možno je tam rezerva pripravená na čorku.
    lujza.j Alebo v spetáku...ale zase kto by kradol fiat
      zbaliť

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Ja som pri kúpe Fiata dostal kartu s kódom pre takéto príležitosti. Na základe karty mi objednajú v servise nový kľúč s DO za cenu 100€.

    Strateny kľúč od auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.