Zavrieť

Porady

starostlivosť o psa

Ahojte, chcela by som sa poradiť hlavne od tých, ktorí majú psíka (väčšieho) a ktorý je vonku či mu je potrebné alebo ako asto čistiť ušká a zuby...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Je uplne jedno, ci je pes velky, ci maly, opateru a "udrzbu" potrebuje kazdy. Ak ma spadnute usi, je nutne mu ich pravidelne cistit a odstanovat odumrete chlpky z vonkajsieho ucha.SStojate usi treba tiez cistit, pripadne dostat aj rozne pripravky, ktore sa pouzivaju pri starostlivosti o ucho. Co sa tyka zubov, psici si zuby mozu vycistit aj na pamlskoch na to urcenych. Je na vyber velke mnozstvo, pripadne na velkych klbovych kostiach. Ak ma pes rozsiahli zubny kamen, je nutne mu ho dať odstanit.
    Na Porade je vela tem, co sa tyka starostlivosti o psa, staci sa zacitat.
    http://www.porada.sk/psy
    Tvaroska okik, diki

    Reniq je offline (nepripojený) Reniq

    Reniq
    Mne povedal veterinár že s uškami pokial nie sú problémy tak nečistit. Maju vraj samočistiacu schopnost pokial je psik zdravy. Mam vo vnútri dva psy, dlhosrsté čiže v uškách majú dost chlpov, tie im vytrhavaju v salone cca každe 3 mesiace. A čistím len ked vidím že sa viac špinia.
    Dav 03.09.17 06:31 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.