Zavrieť

Porady

Príspevok na mobilitu za pracou

Zdravim,
poziadala som prispevok na mobilitu za pracou. Najprv mi neschvalili sumu 250 kvoli tomu ze sa tam vylucuje zakon o prenajme a pravidla pre ziskanie prispevku. Nevadi,vypocitali mi teda prispevok zo sumy 180. Pocita sa 80% z danej sumy co predstavuje 144 eur. Nakoniec mi vyplatili 72 eur. Ked som sa informovala preco je to tak,bolo mi povedane ze preto lebo v byte so mnou byva aj manzel. Podotykam ze najomca som podla zmluvy iba ja,manzel je spomenuty ako jedina opravnena osoba,ktora tam moze byvat. Mimochodom je aj tak nezamestnany. Avsak vsade je uvedene iba moje meno.
Preto sa chcem spytat,nie je to nahodou diskriminacne ze mi strhli polovicu sumy prispevku kvoli tomu ze so mnou byva manzel,ale keby chcel poziadat o prispevok aj manzel tak nemoze lebo prispevok som uz poberala ja??
Dakujem za pomoc.
Naposledy upravil mariannnocka : 13.02.17 at 15:23
4 komentárov     zbaliť
Soňa K Je to diskriminačné, aj keď z Tvojho príspevku nemám ani potuchy, o čom píšeš.
veronikasad Soňa K., píše o tomto príspevku
http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...page_id=572524
veronikasad Koľko platíš mesačné nájomné?
mariannnocka 315 eur. Ale zase v najomnej zmluve musis mat uvedenu cenu za najom a cenu za sluzby. A UPSVaR ma podmienku ze vyplaca podporu mobility iba z jednej tej ciastkovej sumy.osobne u mna to je suma 180e.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Príspevok na mobilitu za pracou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.