Zavrieť

Porady

Máte niekto skúsenosť s brigádou v zahraničí ? (Írsko, Malta, ...)

Chcel by som sa spýtať, či má niekto skúsensť s prácou (brigádou) v zahráániči- hlavne či viete odporúčiť nejaké dôveryhodné agentúry, tiež ubytovanie, prístup, sôsob vyplácania... . Zaujíma ma najmä Írsko. Prípadne ak by mal niekto dobrú skúsenosť s inou krajinou.
(prosim dopredu nepiste mi komentare ako: čo tak použiť google? - naozaj chcem poznať vlastnú skúsenosť ľudí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Moja dcéra bola vlani na brigáde na Malte s kamošmi, pracovali ako chyžné v hotely a chalan pracoval v reštike, išli na vlastnú päsť (letenku a ubytovanie mali vybavené už v marci). Prácu si našli až na mieste cez agentúru na Malte (majiteľka češka) podľa aktuálnej ponuky . Ako chyžné sa dosť namakali ale boli spokojné. Výplatu dostali za prvý mesiac vo výplatnom termíne v hotovosti a pri ukončení brigády skončili skôr o 3 dni ako mali odlet a vyplatili im všetko na ruku pred odchodom (vopred sa dohodli - bola tam slovenská ekonómka). Počas pobytu (2mesiace) menili aj ubytovanie lebo v tom pôvodnom sa nedalo vydržať s majiteľkou a našli si vhodné a lacnejšie ubytovanie cez známych slovákov. Je tam veľa slovákov aj čechov, ktorých stretáš cca na každom rohu. Chcú sa tam vrátiť. Ak niečo podrobnejšie pýtaj sa a ja zistím a dám vedieť.

    Máte niekto skúsenosť s brigádou v zahraničí ? (Írsko, Malta, ...)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.