Zavrieť

Porady

Alfa-zalohovanie na USB kluc

Vie mi prosim niekto poradit, ako spravne zalohovat jednoduche uctovnictvo na USB kluc?
Skusala som to, ale na USB kluci nemam zalohovane ziadne uctovnictvo.
Asi robim niekde chybu, ale neviem kde. Dakujem.
Fluffy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    musíš si vybrať cieľ pre zálohovanie - vymeniteľný disk, alebo USB... ak si nenastavíš pred zálohovaním správny cieľový adresár, tak to nenájdeš, kde to chceš mať.

    fluffy je offline (nepripojený) fluffy

    živnostníčka fluffy
    Kejka, dala som si cielovy adresar "iny" t.j. F:\\ALFA\... a povie mi, ze zalohovanie prebieha, ale na USB kluci nic nie je. Mozno je to nespravne zadanie adresara. Ja som stale a mam predstavu, ze napr. podaci dennik, ktory vidim na pocitaci, taky isty by mi mal naskocit aj na USB kluci. Su tam potrebne este nejake medzikroky?
    Dakujem za radu.
    Fluffy

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    A si si istá, že F je práve ten USB klúč?
    Záloha bude len záloha databázy, nie konkrétnych zostáv.

    PaF je offline (nepripojený) PaF

    PaF
    Existuje na kľúči adresár ALFA? Bežne sa píše tuším F:\ALFA . A v novej verzii (12.50) už by mala byť možnosť jednoduchého výberu adresára pre archiváciu

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    fluffy
    t.j. F:\\ALFA\...
    určite tam nemôžeš mať F:\\ - tieto dve lomítka podľa mňa znamená, že si kdesi v sieti...ale nie na usb alebo v tvojom počítači..

    skús si pozrieť cez plochu ...tento počítač a keď tam zapojíš UBS kľúč , aké písmenko ako mechanika ti nabehne...

    keď už tak by malo byť, ak teda usb klúč je F a máš tam vytvorený priečinok - súbor ALFA tak by bola adresa na zálohovanie F:\ALFA\
    Naposledy upravil Hlinkovx : 14.07.06 at 09:28

    fluffy je offline (nepripojený) fluffy

    živnostníčka fluffy
    Dakujem vsetkym, ktori mi pomohli vyriesit moj problem. Potrapila som sa a na USB kluc mi skutocne naskocili udaje, ktore som potrebovala. Dakujem. Fluffy.

    Alfa-zalohovanie na USB kluc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.