Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

ik-a
Ak to budes spracovavat raz za rok, tak by to aj uslo. Ale ak to budes spracovavat mesacne, tak je to malo. Treba si urcit spodnu hranicu.
Spracovala som to nie naraz, ale ani mesačne. Asi na trikrát . Tak som v limite , ďakujem.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

M0NIKA
Spracovala som to nie naraz, ale ani mesačne. Asi na trikrát . Tak som v limite , ďakujem.
Nie až tak celkom, v limite by to bolo za "600,-"
Pekný večer...
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Manual
Nie až tak celkom, v limite by to bolo za "600,-"
Pekný večer...
Je to kamarátke, takže som to nechcela prehnať.
Ale ďakujem za názor.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

M0NIKA
Je to kamarátke, takže som to nechcela prehnať.
Ale ďakujem za názor.
Ešte že tak, však to bol len žart.
Pekný večer želám...
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Manual
Ešte že tak, však to bol len žart.
Pekný večer želám...
A keby to nebol žart, koľko by sa Ti zdalo primerané?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Keby to nebol žart mne by sa to zdalo primerane min. za tých 600,-
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ujde tých 600. Ale mne tam chýba cena za DP a za účt. závierku, ja sa s tým vždy toľko nadriem, viac ako so samotným účto, keď chcem, aby to bolo super. A času v marci je málo, keby to bola bežná práca po celý rok, tak budiž, nech je to v cene.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

pyton
Ujde tých 600. Ale mne tam chýba cena za DP a za účt. závierku, ja sa s tým vždy toľko nadriem, viac ako so samotným účto, keď chcem, aby to bolo super. A času v marci je málo, keby to bola bežná práca po celý rok, tak budiž, nech je to v cene.
Dohodli sme sa, že to je v cene. Je to viac-menej bezproblémové DP...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
poraďte, ale inteligentne...čistenie bordelu v mzdách od roku 2002 do 2004...jeden zamestnanec...dorábanie výkazov,hlásení, eldz, a iných chutností a nechutností...vysvetľovanie na sociálke, v zdravotke, na daňáku...koľko za to pýtať? aby mi neušiel bez zaplatenia keď hodím cifru...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
karkulka
poraďte, ale inteligentne...čistenie bordelu v mzdách od roku 2002 do 2004...jeden zamestnanec...dorábanie výkazov,hlásení, eldz, a iných chutností a nechutností...vysvetľovanie na sociálke, v zdravotke, na daňáku...koľko za to pýtať? aby mi neušiel bez zaplatenia keď hodím cifru...
Ak to nahadzuješ odznova do SW, ja beriem takto:
250/1 človek za zavedebie do personalistiky a SW.
Potom za každú spracovanú mzdu 250 Sk.-to máme 250 + 36 x 250 spolu 9250 - no kľudne 10 000,-, čo ostatní na to? - vieš záleží aký máš SW, v OLYMP to ide super - tlačí všetko, ale pri starých (2002,2003) musíš použiť verziu pred 1.1.2005, nakoľko ti nevytlačí staré výkazy .
Ak chceš výkazy robiť ručne, kľudne by som dala 300/mzda.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

sway
Ak to nahadzuješ odznova do SW, ja beriem takto:
250/1 človek za zavedebie do personalistiky a SW.
Potom za každú spracovanú mzdu 250 Sk.-to máme 250 + 36 x 250 spolu 9250 - no kľudne 10 000,-, čo ostatní na to? - vieš záleží aký máš SW, v OLYMP to ide super - tlačí všetko, ale pri starých (2002,2003) musíš použiť verziu pred 1.1.2005, nakoľko ti nevytlačí staré výkazy .
Ak chceš výkazy robiť ručne, kľudne by som dala 300/mzda.
Čo poznám ludí, tak 6 z 10 bere 250-300,- za komplet mzdu, vrátane kvartálnych hlásení. Je to seriozna cena.
Pekný podvečer želám...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ja súhlasím tiež so Sway
0 0
vero vero

vero je offline (nepripojený) vero

a čo Mojsejová????
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

vero
a čo Mojsejová????
Nikto nie je taký dobrý
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
vero
a čo Mojsejová????
... také chudery snáď nie sme !!!!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Luebchenko, dúfam, že môj príspevok si nepochopila, že jej závidím. Myslela som to samozrejme ironicky. Mierila som na jej vyjadrenie -Ja poviem kolko chcem aj 100. tis. a oni platia lebo somn dobrá!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Baby, a nevymysleli náááhodou ten
OKEČ kód 95 000 - "Súkromné domácnosti s domácim personálom"
just len kvoli nej? :-)
0 0
Milanmsk Milanmsk

Milanmsk je offline (nepripojený) Milanmsk

pracoval som v Česku v controllingu a v spolupráci s ABB Lenzburg som sa dostal k finančným analýzam. Žiaľ na Slovensku nie je dopyt po spomínanej činnosti. ...viac
Mal som podobného klienta, povedal som mu 18,- za položku s tým, že mnohé veci mu zosumarizujem (príkl:bločkov za benzín mu dám 6 do položky). Povedal, že som drahý. Má firmu, ktorá pýta 11,- za položku. Ale každý bloček za 11,-. Len ma napadlo, čo mal z počtov v druhej triede ZŠ, tam sme preberali malú násobilku. 6x11=66, u mňa 18,-. Včera (27.3.04) mi volal, či mu spravím DP. Chá-chá, 4 dni pred dňom "D".
0 0
Milanmsk Milanmsk

Milanmsk je offline (nepripojený) Milanmsk

pracoval som v Česku v controllingu a v spolupráci s ABB Lenzburg som sa dostal k finančným analýzam. Žiaľ na Slovensku nie je dopyt po spomínanej činnosti. ...viac
M0NIKA
Je to kamarátke, takže som to nechcela prehnať.
Ale ďakujem za názor.
A kamátka ak podniká v obchode, Ti predá lacnejšie ako iným?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
evina
Luebchenko, dúfam, že môj príspevok si nepochopila, že jej závidím. Myslela som to samozrejme ironicky. Mierila som na jej vyjadrenie -Ja poviem kolko chcem aj 100. tis. a oni platia lebo somn dobrá!
závidieť Mojsejovcom?! Ale vlastne im závidím! Vieš čo? To absolútne, 1000%-ne sebavedomie postrádajúce akúkoľvek štipku sebakritičnosti. To superpresvedčenie že sú naj a nad nich niet! To im závidím, fakt. Lebo ja o sebe dosť často pochybujem a potom keď zistím, kam to "dotiahli" mnohí, čo mi "vedomosťami" nesiahajú po päty ale zato majú nadnormatívne nadeleného sebavedomia, je mi to často ľúto. Ale čo, nech sa v tých predražených gýčoch majú dobre - aj tí čo to predávajú potrebujú z niečoho žiť A keď sa ľudia o nich prestanú zaujímať, prestanú vyliezať zo všetkých obrazoviek a časopisov. Jednoducho zákon ponuky a dopytu. O čo je záujem to sa predáva Ale to som tu už kdesi spomínala, že stačí nezapnúť telku keď ich vysielajú a o mesiac ich stiahnu z programu. A predvčerom to isté napísal ktosi v SME-čku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať