Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Téma je uzavretá.
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

MOLLY Pozri príspevok
..prosím vás a kolko si pýtať za vyplnenie danového priznania A - len potvrdenie od 1 zamestnávatela
Ja - všetkým svojím známym a blízkym - zadarmo, za úsmev a čiarku "tam hore".
0 0
MOLLY MOLLY

MOLLY je offline (nepripojený) MOLLY

...ano svojim známym a blízkym to robím zadarmo, ale myslela som tak všeobecne...lebo su ľudia, ktorí nie sú ani moji známy ani blízky...tak kolko od nich pýtať..či tiež zadarmo????
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

20 EUR ?
http://www.porada.sk/t155260-cup-201...tovných+prác
Naposledy upravil Maya1 : 23.02.12 at 18:53
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Maya1 Pozri príspevok
20 EUR ?
teraz áno - v marci nie
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

5 - 7 €
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nedá mi nenapísať. Dnes mi klient riadne napajedený povedal, že on rozvíja svoje podnikanie preto, aby viac zarobil a nie preto, aby mi platil stále viac.
Počet dokladov sa mu zdvojnásobil, stal sa platcom DPH a má aj zamestnancov. Tak som prešla z paušálu 50 € na platbu cez položky už od roku 2011.
Dnes dostal do ruky s DP aj moju faktúru na 113,- € a to ho riadne vytočilo. Podľa neho si nemám čo účtovať aj za DP.

suma 113,- € bola za:
DP typ B vrátane výkazov /tu som dokonca zabudla nafakturovať cenu 20 € za výkazy/
Súhrnný výkaz do VZP
Súhrnný výkaz do Dôvery
Ročný prehľad o príjmoch za 2011
Kalkulácia na 4 výrobky, výpočet ceny skladu /dal len kusy na 5 položiek bez ich ocenenia/
Výpočet odpisov
Minimálne 1 hod osobná návšteva, kde som prepočítavala, ako neplatiť preddavky na daň
Výstupná agenda zamestnanca, ktorému som písala za neho výpoveď + 3 telefonáty od klienta, že sa zamestnanec na neho zo dňa na deň vykašľal

Začal sa vyhrážať, že má kamarátku, ktorá robí účtovníctvo pre celé mesto. Tak som mu povedala, nech ide za ňou aj s mojou faktúrou a všetkými dokladmi čo má teraz v rukách. Že možno mu to urobí zadarmo. No veď uvidím,ako pochodí u kolegyne.
0 0
oľko oľko

oľko je offline (nepripojený) oľko

Dobrý deň,
chcela by som poprosíť o názor koľko pýtať. S.r.o., PU, štvrťročný platca DPH ( aj súhrnné výkazy), účtovanie skladu. Počty sú ročne. Počet položiek v účtovnom denníku 5900, vyšlých faktur 381, prijaté faktury 454, ostatné záväzky 189, ID 127, skladových položiek 823, položiek na BV 1020, pokladňa 172, 1 zamestnanec, 1 dohoda, vypracovanie cestovných príkazov pre 2 konatelov (ZPC), 1 firemné auto. Firma dováža tovar z číny. Za názor ďakujem.
0 0
Kala713 Kala713

Kala713 je offline (nepripojený) Kala713

Založila som si živnosť toť nedávno, tak beriem všetko čo sa prihlási. Potom budem selektovať, no zatiaľ si ešte nemôžem vyberať. Je pre mňa dosť problém určiť si cenu aby odo mňa neušli a zároveň aby som aj zarobila.
Prosím o radu, koľko pýtať. Bývalá účovníčka mu to minulý rok (podobný rozsah prác) urobila za 120 €. Je to sročka, čiže PD PO + všetky prílohy k tomu - má 125 dokladov (t.j. 235 položiek). A ešte som mu opravovala nejaké faktúry aby nebol v hlbokej strate. Kúzelníkovi sa okrem toho podarilo vystaviť niektoré faktúry s DPH (nie je platca DPH), tak som riešila aj toto. Zároveň som mu robila aj DP FO paušálne výdaje.
Ďakujem za rady a typy.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Kala713 Pozri príspevok
Založila som si živnosť toť nedávno, tak beriem všetko čo sa prihlási. Potom budem selektovať, no zatiaľ si ešte nemôžem vyberať. Je pre mňa dosť problém určiť si cenu aby odo mňa neušli a zároveň aby som aj zarobila.
Prosím o radu, koľko pýtať. Bývalá účovníčka mu to minulý rok (podobný rozsah prác) urobila za 120 €. Je to sročka, čiže PD PO + všetky prílohy k tomu - má 125 dokladov (t.j. 235 položiek). A ešte som mu opravovala nejaké faktúry aby nebol v hlbokej strate. Kúzelníkovi sa okrem toho podarilo vystaviť niektoré faktúry s DPH (nie je platca DPH), tak som riešila aj toto. Zároveň som mu robila aj DP FO paušálne výdaje.
Ďakujem za rady a typy.
zabudla si napísať lokalitu.....
0 0
Kala713 Kala713

Kala713 je offline (nepripojený) Kala713

prepáčte, som z Detvy
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Kala713 Pozri príspevok
Založila som si živnosť toť nedávno, tak beriem všetko čo sa prihlási. Potom budem selektovať, no zatiaľ si ešte nemôžem vyberať. Je pre mňa dosť problém určiť si cenu aby odo mňa neušli a zároveň aby som aj zarobila.
Prosím o radu, koľko pýtať. Bývalá účovníčka mu to minulý rok (podobný rozsah prác) urobila za 120 €. Je to sročka, čiže PD PO + všetky prílohy k tomu - má 125 dokladov (t.j. 235 položiek). A ešte som mu opravovala nejaké faktúry aby nebol v hlbokej strate. Kúzelníkovi sa okrem toho podarilo vystaviť niektoré faktúry s DPH (nie je platca DPH), tak som riešila aj toto. Zároveň som mu robila aj DP FO paušálne výdaje.
Ďakujem za rady a typy.
200-250 Eur
0 0
Kala713 Kala713

Kala713 je offline (nepripojený) Kala713

Ďakujem za odpoveď.
0 0
iris50 iris50

iris50 je offline (nepripojený) iris50

Môžte mi prosím poradiť koľko si vypýtať za JU 334 položiek, 16 odoslaných faktúr, 14 došlých faktúr, 2 bankové účty, 2x účtovná kniha účtov, neplatca DPH. To je za celý rok 2011 jednorázovo a ešte DP a výkazy. Veľmi pekne ďakujem za radu.
0 0
iris50 iris50

iris50 je offline (nepripojený) iris50

Môžte mi prosím poradiť, koľko si mám vypýtať za JU 334 položiek, 16 odoslaných, 14 došlých faktúr, 2 bankové účty + 2x účtovná kniha účtov, DP + výkazy? Ďakujem veľmi pekne
0 0
iris50 iris50

iris50 je offline (nepripojený) iris50

lokalita Košice-okolie, bez miezd, len sama SZČO
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

cca 250,- Eur
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Môžeš aj pre mňa PÚ:
1400 vyšlých faktúr, 400 došlých, mesačne 40 zápisov pokladňa, mzdy 1 zamestnanec + 1 dohodár
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

Ahojte, prosím potrebovala by som sa porovnať s cenou - robím DP B - paušál(trenčiansky kraj) minulý rok za 40€ s ročným zúčto do ZP, tento rok 30? je veľa?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať