Zavrieť

Porady

Neporadi niekto kde kúpiť misky na pestovanie priesad, ktoré predávali v Lidli?

Ahoj, predčasom predávali v Lidli, take, zelene, plastové minipareniská, mne by stačili z toho len tie zelené misky rozmerov v cm cca 36 x21,5 x6, kde sa zmestia ´5x3 - 2dcl plastovych poharikov. Neporadí n iekto kde sa dá niečo podobné kupiť? Potreboval by som ich do sklenničku 20 kusov. Dakujem J
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V kazdom obchode so zahradnickymi potrebami aj vo velkych centrach (ako Bauhaus, Hornbach, Obi a pod.)

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Neviem, čo predávali v Lidli, ale:
    Skús hocikde v potravinách - minule som si náhodou všimla zrovna v Bille - z papierovej "prepravky" vykladali do regálu jogurty, smotany a prázdne ich hádzali do nákupného vozíka... Na ten účel, čo popisuješ, Ti to poslúži...

    Doteraz som na tento účel používala čisté podlhovasté kvetináče /hrantíky/ do okien. Bolo to skladné, na parapete nezavadzalo a poslúžilo v čase, keď bolo ešte na výsadbu letničiek priskoro. Aby neboli hlboko a neťahali sa príliš za svetlom, naspodok som vložila 2 prestrihnuté obaly z vajíčok - zapadli do seba po dĺžke - jeden bol totiž málo a dva veľa /záleží od dĺžky hrantíka/.
    Takže tipy máš hneď dva - šetríš prírodu, peniaze a ešte aj chtiac- nechtiac recykluješ...
    Naposledy upravil Oliwa : 21.03.17 at 09:54

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    keď nechceš zbytočne míňať peniaze - použi tie umelohmotné tácky od mäsa (môžeš vodu naliať do tácky) - je to asi podobný rozmer, zmestí sa ti tam napr. 6 pohárikov od jogurtu ... (prípadne sú aj iné veľkosti).
    solide ja si ich rad kupim, ale potreboval by som ten rozmer, sirka musi byt max 22cm, lebo takto sa mi do sklennika zmestia vedla seba presne 3 tie tacky, nakolko od jednej priecky, po druhu je 66cm. dlzka a hlbka sa mierne moze lisit! Neporadi niekto, kde sa takato tacka da kupit? Tie z Lidla, presne pasuju do toho foliovnika na balkon.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zbehni do nejakého kvetinárstva.
    V tých dzindzikoch sa prepravujú kvetináče s rastlinami, aby sa nepoškodili.
    Tie plasťáky kvetinárstva vyhadzujú....nie raz som videl pri tom našom položené bokom, pripravené na vyhadzov.

    Podobne je to v Kaufáči, tam sú v ponuke skoro vždy kvety. Kľudne si pýtaj tie oné, za to sa neplatí.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    solide zastavil som sa teraz v kvetinarstve, ale tam maju len take s vyliskami pre kvetinace, ja by som potreboval len prazdne podlozky. V Kauflande chcu za 1ks "miniparenisko" 5€ co sa mi zda velmi vela a ten vrchny diel nepotrebujem, staci len podlozka, aby sa tam zmestilo 5x3 - 2dl poharikov. J
    solide problem je to, ze podlozky musia byt z plastu, nakolko tie pohariky maju perfotovane dna, aby nestala v nich voda. papier by voda rozmocila. J
    Oliwa Stačí Ti potom kúpiť len samostatnú podložku pod hrantíky - okenné kvetináče. To som tiež kedysi vyskúšala - ako prvé... Rozmer aký Ti vyhovuje..
    http://www.mojazahrada.sk/zahradkars...%5D?ItemIdx=15
      zbaliť

    Neporadi niekto kde kúpiť misky na pestovanie priesad, ktoré predávali v Lidli?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.