Zavrieť

Porady

Zoznam poskytovateľov konverzie listinných dokumentov do originálu v elektronickej forme

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či sa niekomu podarilo nájsť zoznam poskytovateľov zabezpečujúcich konverziu listinných dokumentov do originálu v elektronickej podobe? Službu, ale IBA v opačnom smere (z elektronických do listinných!) poskytuje na Slovensku 15 pobočiek Slovenskej pošty, overené aj telefonicky. Infolinka Slovensko.sk, ani informatizácia.sk takýto zoznam neposkytuje, v oboch prípadoch som to overovala telefonicky. Odporučili mi kontaktovať notárske a advokátske kancelárie. Je niekto, kto robí túto službu ideálne v okolí Trenčína? Našla som v Piešťanoch a BA.
Ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil skalanka : 06.04.17 at 10:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JWC s.r.o. je offline (nepripojený) JWC s.r.o.

    Spoločnosť pôsobí na trhu IT. Zaoberá sa najmä odborným poradenstvom v oblasti elektronického podpisu. Lektorujeme školenia na tému elektornický podpis, elektronická komunikácia, digitalizácia procesov v organizácii, elektronické schránky a na iné aktuálne témy súvisiace s eGovernmentom. Taktiež vyvíjame open source softvér. ...viac JWC s.r.o.
    Moja odpoveď bude už asi pre vás zbytočná, ale. Podľa toho, čo popisujete, ide o zaručenú konverziu. Okrem iných subjektov zaručenú konverziu môžu vykonávať aj advokáti. Zoznam reálne neexistuje, nakoľko je to služba, ktorá je platenou službou. SAK ako taká obstarávala na zaručenú konverziu aplikačné vybavenie pre členov SAK. Stav je taký, že zaručenú konverziu robia len tí advokáti, ktorí sa rozhodnú, že to robiť budú. Jediné, čo mi v tomto momente napadá je odporučiť vám, aby ste si obvolali advokátske kancelárie, či túto službu poskytujú, alebo nie. Poskytovať to ale môžu, rovnako aj notári.

    Zoznam poskytovateľov konverzie listinných dokumentov do originálu v elektronickej forme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.