Zavrieť

Porady

Padanie Hry.

Dobrý Deň mám malý problém na steame už hrám s kamarátom dlhšiu dobu jednu hru ARK: Survival Evolved hru som hral asi 100 hodín fungovala a išla plynulo a krásne no potom my hra padá približne tak po 10 sekundách pri načítaní až 10 minútach spadne a vždy my vypíše chybu teda večinou Video driver crashed and was reset! Make sure your video drivers are up to date. Exiting... túto chybu my vždy vypíše í ked občas my vyskočí aj táto Out of video memory allocate a rendering resource. neviem čo spravit skúšal som celý počítač vynulovat do pôvodného stavu no nepomôhlo takže chyba nikde u mňa nebola vírus to není lebo mám antivírusový program teda no mal som :-D skúšal som hru spúštat cez program Nvidia experience ale nepomôhlo to chápem toto je hodne zložité ale snad sa tu niekto vyzná a pomôže ale pozeral som túto chybu na internete trošku som googlil a našlo my že táto chyba skákala veľa ľudom či na počítačoch alebo herných notebookoch takže neviem čo s tým často krát sa konkrétny ľudia nedostaly moc daleko k riešeniu :-DDD dakujem za akúkoľvek radu a pomoc :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.