Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Tatrach so psikom

Hladam si ubytovanie na cca 5 dní priamo vo vysokých tatrach aj so psikom, viete mi nieco doporucit, ?
Najlepšie by bola útulná chatka iba pre mňa a môjho zlatoretrieverského čuvača plánujeme malé túry ale hlavne hľadám pokoj a oddych ...
Naposledy upravil blondfalco : 25.04.17 at 11:34
ivka70 aky typ ubytovania? (chata, hotel, penzion)
kolko osob?
aky velky pes?
kde priblizne vo Vysokych Tatrach?
kopretinka mal si odpovedať na ivkinu otázku,nie ju upravovať!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Najlepšie bude, ak si do vyhľadávača zadáš www booking.sk., Vysoké Tatry, môžnosť aj domáce zvieratá.
    Vyhodí ti hotely, hostely, chaty, apartmány....a ty si vyberieš a objednáš. Je možnosť platby aj pri odchode z pobytu. Výber ubytovania je veľký, všetky informácie, popis, cena, foto ubytovania........ rôzne lokality vo Vysokých Tatrách, takže určite si vyberieš.
    kopretinka čakala som na tú mínusku,takže odkaz pre mínuskovača:na hentak debilne zadanú otázku nemá šancu nikto odpovedať,na to by nestačila ani veštecká guľa! takže...môžeš ma...vieš čo...
    otázka bola doplnená až o 12,34

    Ubytovanie v Tatrach so psikom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.