Zavrieť

Porady

odbokovanie platených sms Samsung Galaxy A3 2016, Android 6.0.1

Viem mi niekto poradiť ako si odblokujem zablokovane platene sms spravy ( napr. rozne sutaze). Ked som posielala predtým správu, tak sa ma to opýtalo , či som si istá aj ked je správa spoplatnená a chcem odoslať. Potvrdila som to, ale v zápetí sa mi tam blisla nejaká info čo som ani nestihla prečítať a odvtedy to mám zablokované. Hladala som v nastaveniach správ ale nič k tomu neviem nájst. Dakujem za pomoc
11 komentárov     zbaliť
robovi To sa nelokuje u operatora?
llentikaa ja som si to spôsobila sama na mobile, tak by som to aj sama mala vediet napravit nič som neblokovala u operatora..
robovi Ja frcim na stvorkach, takze to nemam ako odskusatJe to sice po anglicky, ale mohlo by ti to pomoct.
https://productforums.google.com/for...us/WjO0Sz5N-ew
llentikaa Toto som uz tiez čítala , no ked postupujem podla navodu , chýba mi tam ten posledný krok "send premium message"..
llentikaa a dalej píšu že jediné riešenie je zálohovať a reštartovať na tovarenske nastavenia (neviem ako sa tomu hovori ) ..lenže tu vzdniká nový problém že neviem ako sa zálohuje telefon ..takze kašľať na to a dakujem
buchač Žeby ???
http://mobilmania.azet.sk/clanok/107...s-pomocou-kodu
llentikaa tam sa jedná len o blokovanie prichádzajúcich správ, ne o blokovanie odchádzajúcich platených správ..
buchač llentikaa (Dnes 09:25) tam sa jedná len o blokovanie prichádzajúcich správ, ne o blokovanie odchádzajúcich platených správ..
========================
By som prisahal, hlavu položil na klát, jed vypil, milión stavil....že dostanem takúto reakciu.

....a čo tak prečítať si celý článok a nie iba nadpis ???
Lebo podľa časov odoslania oboch príspevkov je rozdiel 3 minúty...plus napísanie Tvojho textu.
Takže neexistuje, že si si prečítala daný link na komplet a dokonale !!!!!!!!!!
llentikaa haha ver tomu ze prečitala...tak mi prosim ta skopituj tu vetičku čo mi má pomoct dakujem
llentikaa Volala som aj na zakaz. číslo a bolo mi povedané, že nemám nič blokované , zadala som si aj siieťové kódy na odblokovanie všetkých blokovaní ..ale stale mi to nejde..ja to musim určite hľadať v nastavení telefonu..ked čítam diskusie tak s tým má problém veľa ľudí, s tymto telefonom a androidom , a píšu že sa to asi ani nedá vrátiť spať..že to neni domyslené..
robovi Tak si zalohuj kontakty na google, prekopiruj fotky na sd kartu a resetni to do tov. Nastaveni. Zalohovat mozes cely obsah telefonu v : Nastavenia- Zaloha a obnova.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    Máš paušál alebo kartu na dobíjanie kreditu?
    Bonusový kredit sa nedá použiť pri premium sms.
    llentikaa Dobrý deň, ja som to sice tak neurobila, ale na O2 linke mi povedali ze sa to da vratiť do povodneho stavu tak, že si zalohujete udaje v telefone , a v nastaveniach resetujete telefon na pôvodné nastavnia ..iny spôsob neexistuje.

    odbokovanie platených sms Samsung Galaxy A3 2016, Android 6.0.1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.