Zavrieť

Porady

Funguje Vám portál finančnej správy?

Ja sa pokúšam prihlásiť cez ID a heslo a vypisuje mi hlášku - neexistuje autorizácia k subjektu. Neviete mi poradiť v čom môže byť problém? Podotýkam, že sa neprihlasujem 1-krát a doteraz som nemala problém.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Ešte máte pár minút na podanie sťažnosti, môže pomôcť pri odvolaní v prípade pokuty. Funguje
    https://www.financnasprava.sk/sk/kon...nety-staznosti

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    fúha ešte že som hlásenie poslal 30. fakt píše že že neexistuje autorizácia
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Evanka Nefunguje stránka ani dnes.
    Žabinka momentálne nefunguje.. ale aspoň majú oznam..
    Portál finančnej správy je dočasne nedostupný z technických príčin.
    Za dočasné obmedzenie práce na portáli sa ospravedlňujeme.
    Evanka Áno, má byť nový podpisovač.... Neviem síce prečo, ak ten doterajší bol funkčný. Nastanú zbytočné zmätky. Žeby bolo veľa financií, ktoré treba minúť?
    Žabinka aj to je celkom možné..
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Neni som síce účtovník...takže ani sa neprihlasujem...ALE na 99% som si bol istý, že problém je niekde zakopaný, presnejšie v nasledujúcej správe.
    Po otvorení stránky FS bolo moje presvedčenie potvrdené.

    Upozornenie o možných výpadkoch Portálu FS z dôvodu údržby.

    Oznamujeme verejnosti, že dňa 3. 5. 2017 je plánovaná údržba portálu finančnej správy v čase od 7,00 – 8,00 hod. Z tohto dôvodu môže v byť ojedinelých prípadoch na krátku dobu portál alebo niektorá z jeho služieb nedostupná.

    Ďakujeme za pochopenie, robíme to pre Vás.

    Vaša finančná správa

    (02. 05. 2017)
    https://www.financnasprava.sk/sk/pre...zny-vypadok-na


    Z toho vyplýva, že nie je potrebné len prihlasovať sa, ale občas čítať aj iné informácie.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Maria63 Tento oznam som si tiež všimla, ale neviem či to môže s tým súvisieť, keďže dnes je ešte stále 02.05.2017. Ale ďakujem za úsilie pomôcť.
    kn-alka ani mne nefunguje, som z toho na nervy

    nový podpisovač má byť až od 09.05., tak teraz by to ešte malo fungovať
    Maria63 Ja som už pozerala aj ich FB stránku, lebo niekedy aj tam dajú oznam, ale píšu tam tiež len klienti, že im portál nefunguje. Ja potrebujem podať hlásenie - dnes posledný deň.
    kn-alka ja potrebujem podať 10 hlásení
    buchač Maria63 (Dnes 21:42) Tento oznam som si tiež všimla, ale neviem či to môže s tým súvisieť, keďže dnes je ešte stále 02.05.2017. Ale ďakujem za úsilie pomôcť.
    ========================
    Mne je jedno...ako vravím, nepotrebujem.
    ALE položím otázku.

    Dnes je síce ešte 2.5.2017 a do konca dňa chýba cca 2 hodiny.
    Ale snáď nie ste/sme až tak naivní, že by na FS makali ešte aj v túto hodinu ... či ?
    Áno, je mi jasné, že ide o systém ako taký. Nastaví sa a funguje stále (pokiaľ nie sú iné okolnosti)...no myslím si, že zodpovedné osoby systém vypli a makať budú len cez deň.
    Inštitúcia sa nemá kde ponáhľať...nesplnené termíny ju neserú...a pokuty zaplatí ten, kto si nesplnil povinnosť.

    Či ???
    Maria63 dá sa podávať cez e-dane kto by ešte dnes potreboval
    kn-alka edane nemám aktualizované mnoho rokov
    Dav nefunguje
    nikola245 ako ste to poriešili? Nemám ešte prehľad podaný. čakala som, že to spustia.
    kn-alka o 23:45 to spustili, len tak-tak som to postíhala
    nikola245 a mne to nejde ani teraz. už ide po odhlásení a prihlásení. ešteže Mária poradila e- dane. narýchlo som stiahla. Ďakujem poraďáčky. Ale pre istotu som poslala aj sťažnosť .
      zbaliť

    Funguje Vám portál finančnej správy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.