Zavrieť

Porady

Správny cestovný príkaz

Ahojte,

pokladníčka mi odovzdala vyúčtovania služ. ciest v Čechách na tlačive cestovného príkazu slovenského. Cestovné im vyplácala v CZK. Je nutné tieto cest. výkazy prepísať na tlačivá zahraničných cesťákov??


Prosím poraďte

Ďakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Podľa mňa na forme nezáleží ak vyučtovanie ZSC má všetky náležitosti potrebné k zúčtovaniu.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    S tým vyučtovaním ZSC na tlačive pre PC na území SR som to myslela skôr ako jednorázovku. Niekedy zamestnanci vidia veci veľmi zjednodušene a treba ich skôr učiť ako na to. Oni to nevidia našimi očami. Upozorniť ich, že nabudúce to robiť na správnom tlačive a dať im tie správne tlačivá. Moja skúsenosť je taká, že keď veci riešim radikálne, tak si skomplikujem iba život sama sebe. Keď tých ľudí nasmerujem k tomu, ako to majú do budúcna robiť, tak to skôr príjmu a nabudúce je to o niečo lepšie, ale väčšinou nie 100%.

    Správny cestovný príkaz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.