Zavrieť

Porady

Prečo sa nedá podpísať epodanie na živnostenský?

Cez www.slovensko.sk vysielam rozšírenie predmetu podnikania. Všetko mám urobené, dám odoslať, podpísať, na výber mi dá len DSigner, dám podpísať a vyhodí mi oznam, že mám niečo naištalovať. Všetko som nainštalovala a nereaguje, stále píše, že chce najnovšiu verziu. Prikladám obrázok hlášky. Prosím vás, čo s tým urobiť, čo robím nesprávne?
Bez názvu.png  
Žabinka a stiahla si si a nainštalovala najnovšiu verziu aplikácie pre podpisovanie D.Launcher?
https://www.slovensko.sk/sk/oznamy/d...ator-aplikacii
ak áno, tak možno je chyba na ich strane..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Máš internet explorer? S inými prehliadačmi to moc neposlúcha.
    IvetaH Presne, odpísali mi, že musím použiť IE. Ale aj tak ma to pustilo, až keď som spustila IE ako správca. Je to takto zbytočne komplikované, zabila som dva dni.
    Žabinka tak je fajn, že ti to už ide.. len stále visí vo vzduchu otázka, či účtovník musí byť súčasne aj it pracovník.. keď moja zúrivosť pri probléme spred 2 rokov dosiahla maximálnu hranicu, tak som napisala sprostý mail že sú neschopní zabezpečiť bezproblémové fungovanie.. bolo mi odporučené zaplatiť si pracovníka vzdelaného v danej problematike, ktorý mi to spojadní aby všetko fungovalo.. takže toto je to zjednodušenie podnikania, vymyslia hovadinu, zaplaťte si odborníka ktorý to vyrieši za vás..

    casper27 je offline (nepripojený) casper27

    casper27
    Ja sa s tym trapim uz 2 tyzdne a stale to nejde. Na pc kde som predtym podpisoval mi to teraz tiez nejde, ale druha strana sa velmi neponahla to opravit.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    IvetaH ak je naozaj chyba na druhej strane, tak to teda je ozaj silná káva. Lebo oznam žiadny nikde. Naposledy som pospisovala niekedy vo február a úplne v pohode.
    casper27 Jedine tak mi to vychadza, ze po poslednej aktualizacii maju nejaky problem. Ja som tiez podpisoval pred mesiacom a v poho a teraz na 2 roznych pc ta ista hlaska.
    Žabinka mne asi 2 roky nazad zo dňa na deň prestalo fungovať podpisovanie daňových podaní pre FS.. komunikovala som s FS, ministerstvom vnútra, nikto chybu nemal, ani ja, a vyhovárali sa jeden na druhého.. deň pred termínom DP DPH som to vzdala, a išla som na DÚ zmeniť podávanie na dohodu.. odvtedy nemám problém.. ale už teraz sa desím toho, že raz dohodu zrušia, a zase budem mať patálie s podpisovaním..
    tu http://www.porada.sk/t274640-podpisa...-om-s-eid.html som to riešila prvýkrát..
    a tu o mesiac neskôr http://www.porada.sk/t275972-instala...ml#post2802316.. pár dní pred vianocami.. aká balada..
    IvetaH Napísala som tam, uvidím čo odpíšu.
      zbaliť

    Prečo sa nedá podpísať epodanie na živnostenský?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.