Zavrieť

Porady

Mohli sa mi naburat do mobilu a zneuzit moje tel.cislo vo svoj prospech?

V praci sa mi pravdepodobne nabural do mobilu ,kde si na moje tel. registroval ucet na azete.Cez azet nasledne poslal anonim na kolegu v praci.V praci mi niekto šlohol mobil a nechal v jedalni rozobraty a bez simky.Myslim si ze to ma nieaky suvis.Niviem to nijako dokazat, možem vas poprosit o radu
Naposledy upravil Dav : 28.06.17 at 18:12
7 komentárov     zbaliť
misoft Oni sa ti nenabúrali - oni ti zneužili SIM kartu a to je bohovský rozdiel. Použili legálne nelegálne tvoju SIM ako keby si ty volal... a po čine ju zahodili. Vybavuj si novú SIMku.
kopretinka a nahlásil si tú krádež?
kurier-1 Lenže na kolegu poslali anonim asi 2-3 dni predtim
kurier-1 Nenahlasil , mobil mam len zmizli simky
kopretinka anonym poslali 3dni pred ukradnutím tvojho mobilu? tak čo riešiš? a ako vôbec vieš o tom,že sa niekto registroval na azete a odtiaľ poslal nejaký anonym na niekoho?
kurier-1 V praci som sa prihlasoval do mojich učtov,o par dni nato niekto hackol program vo vedlajsej budove ktora je prepojena snami. Prihlasil som som sa do gmailu a neviem ako je mozne ze ma ukazuje ze som bol prihlaseny v CZ.Od toho casu by blbol mobil.Informoval som sa v O2 predajni aj v servise a vraj ci som sa niekde nepripajal na niejaku siet. Neviedia mi nic zistit akurat len ip nic viac ale ip ukazuje moju,zistoval som si to.
misoft Ako, kto, kedy, kde, prečo.... ja by som ti napísal - do gmailu používaj dvojfázové prihlasovanie.
A k telefónu - pokiaľ použil tvoje číslo - prečo si nemal svoj telefón zabezpečený? Tie s tým zeleným robotom (Android) to umožňujú, že sa klávesnica po stanovenej dobe zamkne. A aj keby ti ukradli zapnutý, ale zamknutý - tak im nepomôže ani root telefónu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Chod za kolegom a na rovinu, do oci mu povedz, ze s tym nemas nic spolocne a hotovo. Ked ti neuveri tak je to aj tak jedno, lebo to nemas ako dokazat.

    Mohli sa mi naburat do mobilu a zneuzit moje tel.cislo vo svoj prospech?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.