Zavrieť

Porady

Napadnut dedicstvo

Chcem sa spytat ci mozem ziadat o vyplatenie dedicstva z bytu,ked moja matka este zije a zdedila byt po mojej starkej ktora uz zomrela.nastahovala tam moju sestru a mam strach ze to nedopadne dobre.dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 08.07.17 at 06:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Za svojho života si môže matka urobiť so svojím majetkom čo chce, aj ho darovať alebo "predať" ktorémukoľvek z detí. Aj keď sa ti to zda nespravodlivé, nemáš čo"napadnúť"...

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Nemôžeš žiadať nič. Dedičstvo po starkej je výhradne tvojej mamy a ona môže s ním robiť čo chce.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To,co matka zdedila je vylucne jej majetok.Moze s nim urobit to, co bude chciet,je to jej rozhodnutie. nie je povinna nikomu nic vyplacat.

    Ak sa citis ukrateny,pohovor si otvorene s matkou,pripomen jej, ze ma dve deti a ze sa ti to rozdelenie zda nespravodlive...mozno matka pochopi a rozdeli vas spravodlivejsie...

    Dal si svojej teme zly nazov.Tvoja matka este zije,takze na ziadne "dedicstvo" po nej este nemas narok.A to, co zdedila tvoja matka sa ta netyka, je to vylucne jej dedicstvo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.