Zavrieť

Porady

HUawei Nova smart dual slim - foto

Prosim o radu ako mam postupovat ked chcem stiahnut fotky z galerie fotoaparatu do notebooku? Pripojim usb kabel a na pc mi ukaze " ziadne foto na stiahnutie". Pri lg som nemal ziadny problem.Dakujem

Poprosim presny postup,moc sa tomu nerozumiem.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dôvod je jednoduchý.... v tom Hujovi v nastaveniach by si mal povoliť prenos dát cez USB. To že sa v PC objaví, neznamená, že je prístup k úložiskám. Pokiaľ sa v tých nastaveniach nastaví USB - telefón sa začne "správať" ako klasická fleška (v prípade, že je aj SD karta - tak ako DVE USB úložiská/ jednotky).
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Hm...ALE asi nemáš Chujavej...či ?
    Ono to nie je až tak jednoduché, ako sa zdá.
    Chujave P 8 išlo pripojenie vcelku fajn. P 9 teda štrajkuje fest. Tá Nova možno vystrája ešte viac.

    Ja som šiel aj cestou "možnosti pre vývojárov"...až potom som P9 ako tak pripojil.
    misoft No Hujaveja nemám (toho zeleného robota nepotrebujem vo fóne - používam klasiku a mám pokoj), ale v podstate Android je takto (už teraz) blbo nastavený a každý výrobca si ho upravuje k obrazu svému.
    Ja napr. tablet Asus - tiež musím povoľovať USB, aby som sa s PC spojil ako úložisko...
    buchač Hehehe...a sme doma stará mať.
    Vyššie napísané z vlastnej skúsenosti.
    Mám oba...što t budu ličity...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Základná otázka je, kde máš uložené fotky :
    1. Úložisko - pamäť telefónu
    2. Úložisko - pamäť SD karta

    Hľadaj v rozšírených nastaveniach. Ale pravdepodobne (skôr na 100%) to máš podľa bodu 1.
    Musíš zmeniť na kartu SD.
    Po reštarte mobilu sa pripoj cez kábel a následne sa v PC ukáže pripojená jednotka.

    HUawei Nova smart dual slim - foto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.