Zavrieť

Porady

Moje škrečky

Asi pred 8 týždňami sa nám narodilo 7 škrečkov.Bolo všetko v pohode a zrazu nám jeden zdochol vraj niečo z vnútornosťami a teraz dva ďalšie.Vždy majú niečo so zadnými nožičkami iba sa plazia a potom zdochnú...Prosím pomôžte mi ja už neviem čo mám s nimi robiť...
kopretinka veterinár?
arizona A ako poradil veterinar?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kopretinka, arizona - ako nehnevajte sa, ale skutočne kvôli jednému skapatému škrečkovi utekať s celým chovom k veterinárovi... to už preháňate. A snáď neponesie to skapaté mláďa k veterinárovi na pitvu....

    Zoyča, naprv pár otázok - Aké sú to škrečky? Obyčajné zlaté? Alebo nejaký iný druh - džungarský, roborovský...?

    Sú spolu so samcom?

    Ako vieš, že mal niečo s vnútornosťami? Kto to povedal?

    Inak 8 týždňov - to už sú dostatočne veľké tie mladé a samostatné. Treba ich už od samice oddeliť. Ja som ich oddeľoval už po 3-4 týždňoch, podľa toho, ako boli veľké.

    Mne to príde, že niektorý dospelý jedinec - buď samec alebo matka im ublíži.

    Alebo máš nebodaj spolu viac dospelých jedincov, ktorí majú mladé? Škrečok je individualista, nemá rád skupinu.
    arizona Nie, nehnevam sa. Ale ked mam doma zvierata,ktore maju nejaky zavazny zdr.problem, tak utekam k veterinarovi ako prve. Ja som bola u veta aj s malou korytnackou, xi...
    kopretinka a akože čo?bola som u veter. so psom a predo mnou boli so škrečkom.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.