Zavrieť

Porady

Ako postupovat pri zalozeni e-shopu?

Chcem si zalozit e-shop s damskym oblecenim. Ako a s cim mam zacat? co je k tomu potrebne a ake poplatky a platby mesacne to obnasa? dakujem za kazdu jednu radu
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času
  Asi treba zacat zivnostou alebo s.r.o., neviem na aky typ podnikania to budes mat. E-shop ti vedia firmy urobit na kluc, teda webstranku. Cena samozrejme zavisi od poctu poloziek, ale treba volit co najjednoduchsie riesenie. Na zaciatok, aby si sa spropagovala budes musiet dat peniaze do reklamy. Dalsia vec je sklad, kde to oblecenie budes mat, budes potrebovat ludi? atd atd.

  Dusik94 je offline (nepripojený) Dusik94

  Dusik94
  najlepšie je spustenie stránky ...
  ZahradnikAmater
  Založenie a prevádzka eshopu nie je o technických otázkach riešenia webstránky/shopu, ale predovšetkým o marketingu, schopnosti nájsť zákazníkov a predať im svoj produkt, získať a udržať si dobrých dodávateľov ,vyladiť logistiku a udržať nízke náklady na prepravu a skladovanie tovaru.
  Ak toto máte poriešené a máte dobrý plán do budúcnosti, nájdite si schopného správcu shopu v okolí, vyberte vhodný systém, ktorý budete neustále zdokonalovať a udržiavať. Ak chcete predávať viac, ako päť druhov šiat v troch veľkostiach, nebudete mať čas ani schopnosti riešiť obchod, marketing, logistiku, účtovníctvo a ešte prevádzkovať shop, hosting, jeho bezpečnosť a aktualizácie.
  Presne tak ako hovorí ZahradnikAmater! A však podľa môjho názoru záleží okrem marketingu aj na prezentácií e-shopu a teda vhodne zvolenom e-shopovom riešení. Existuje veľa spôsobov, ako napríklad e-shop na mieru, prenájom e-shopu alebo OpenSource riešenie. Záleží ako sa chcete odlíšiť od konkurencie a koľko ste ochotná do toho investovať času a peňazí. Ale systém je skutočne dôležité neustále kontrolovať, zdokonalovať a udržiavať - v takom prípade by som asi zvolila prenájom e-shopu.
  Naposledy upravil arizona : 19.09.17 at 16:49 Dôvod: vymazanie reklamy

  Ako postupovat pri zalozeni e-shopu?

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.