Zavrieť

Porady

Problém s výpoveďou od zamestnávateľa

Dobrý deň, potrebovala by som súrne poradiť, ako postupovať v prípade, že mi zamestnávatel dal ústnu výpoveď a nechce mi ju doručit v písomnom vyjadrení z dôvodu, aby mi nevznikol nárok na odstupné. Núti ma podať žiadosť o ukončenie pracovného pomeru z mojej strany. V júni mi bola priznaná čiastočná invalidita, .Ukončenie PP zo zdravotných dôvodov, ktoré mám odôvodnené posudkom o nespôsobilosti vykonávat doterajšiu prácu, zamestnávatel ignoruje. Nedá sa s ním slušne komunikovať, je arogantný a ignoruje všetky zákonné postupy, ktoré by mal dodržiavať pri tak vážnych situáciách, ako je ukončnie pracovného pomeru. Zamestnávatel zašiel dokonca tak ďaleko, že mi zakázal chodiť do práce a písomnú výpoved mi odmieta vystaviť. Momentálne čerpám 18 dní zostávajúcej dovolenky. Prosím o radu, čo mám robit po uplynutí čerpania dovolenky, ak mi dal zákaz chodiť ďalej uňho do páce, no odmieta mi dat písomnú výpoveď. Na doplnenie uvádzam, že ako dôvod jeho ústnej výpovede nie je žiadne porušenie pracovnej disciplíny ani nič podobné, malo by íst o výpoveď zo zdravotných dôvodov a nadbytočnosti. Nakolko nebudem mat právoplatne ukončený pracovný pomer, nemôžem nastúpit do nového zamestnania, prípadne sa registrovať na úrade práce. Ďakujem.
3 komentárov     zbaliť
ivka70 poziadala si zamestnavatela pisomne o preradenie na inu pracu s tym posudkom od lekara, ze tu aktualnu nemozes nadalej vykonavat?
nika777444 ano, požiadala, aj som mu predložila posudok, ale on všetky moje oznámenia ignoruje a tvrdí, že jeho zákony nezaujímajú, že sa môžem sťažovať aj na lampárni.
nika777444 neviem sa tu zorientovat, ako mám odpisovať na odpovede, tak Vám chcem velmi pekne poďakovat za radu, snáď mi pomôže vyriešiť môj problém.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak to mas potvrdene prevzatie ziadosti o preradenie na inu , zo zdravotnych dovodov vhodnu pracu od zamestnavatela, a nepreradi ta do 15 dni od ziadosti, tak po 15 dnoch, mozes okamzite skoncit PP podla par. 69 s narokom na 2 mesacnu nahradu mzdy
    http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2016-a.html#69
    ...
    § 69


    (1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak
    a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
    ...
    (4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
    ....

    Tu nahradu vysudis, ak ti ju nebude chciet vyplatit.
    misoft A ešte aj bude mať zamestnávateľ iné problémy.... porušovanie zákonníka práce....

    Problém s výpoveďou od zamestnávateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.