Zavrieť

Porady

Ako nastaviť manuálne izbový programovateľný termostat?

Mám izbový termostat programovateľný týždenný, asi tento Euro-091 (viď foto) a chcem si ho manuálne nastavovať na akú teplotu chcem, žiadne programovanie. Keď ho nastavím manuálne na nejakú teplotu, vždy mi nabehnutie programu zruší to manuálne nastavenie. Napr. manuálne si nastavím v pondelok večer na určitú teplotu, na displeji mi svieti taká rúčka, ale v utorok ráno, už rúčka nesvieti, a kotol si topí podľa nejakého blbého programu. Neviem si rady, aký je zložitý. Rozmýšľam, že si kúpim nový, iba s možnosťou manuálneho nastavovania. Kdesi som na internete našiel návod na obsluhu a je tam uvedené, že je to nielen programovateľný, ale aj možnosť manuálneho nastavenia. Ale napísané ako pre hotentótov.
termostat.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    "rúčka" funguje 5 hodín po navolení teploty, potom sa prepne na program, musíš využiť 7 vhodne nastavených programov, inak tiež som ho u svokry vyhodil, už ma nebavilo večné prepínanie programov
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anaxios A čo mi poradíte? Chcem jednoduchý manuálny termostat s displejom, a nastavovaním po 0,1°C. Vhodný na kotol Junkers.
    KoxXxo kúpil som tento: https://products.ecc.emea.honeywell....a/pg_dt90.html
    anaxios Nastavuje sa po 0,1°C alebo až po 0,5°C, ako to má väčšina týchto termostatov?
    KoxXxo 0,5
      zbaliť

    canbo je offline (nepripojený) canbo

    canbo
    Stačí zresetovať nastavené programy , potom nastaviť program(na celý týždeň) vždy slniečko a potom už len meniť hodnotu teploty cez tlačidlo tem.
    anaxios Už ide z bytu. Už žiadne programy. Objednal som si tento za 25 eur a bude pokoj. http://www.jnplyn.sk/clanky/produkty...an-wt-190.html

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Mám niekde návod k tomu termostatu, neni to nič zložité, len si treba na každý deň nastaviť stejný program na stále kúrenie a potom nastaviť ručne teplotu.

    Ako nastaviť manuálne izbový programovateľný termostat?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.