Zavrieť

Porady

Ako sa zbaviť bĺch?

Môj kocúr má blchy. Nemám ho v dome, ale vonku. Už som ho aj okúpala so šampónom proti kliešťom a blchám. Chvíľu to vyzeralo že už blchy nemá, ale potom sa začal viac škriabať... Čierne bodky (čiže trus bĺch) pod chvostom nevidno. Čo by som mala robiť? Mám kúpiť obojok proti blchám alebo poznáte aj niečo iné?
5 komentárov     zbaliť
Mila123 https://antiparazitika-pre-macky.heu...n-cat-1x0_5ml/

mám sa osvedčil....
katka.23605 Ooo, veľmi ďakujem Myslíte že sa dá kúpiť aj v obchode pre zvieratá alebo u zverolekára?
arizona Ja mam vybornu skusenost s antiparazitnym obojkom kupenym u veterinara.Nepamatam si znacku,ale je takej bledozelenej farby.U veterinara su obojky drahsie ako v hypermarketoch,ale mas istotu, ze je to kvalita a vydrzi ovela dlhsie,ako deklaruje vyrobca. Ak mas doma strom orech, tak pozmol listy v rukach,aby trochu pustili stavu a poriadne "vyhladkaj" az ku kozi kocura.To blcham smrdi a odidu...
Mila123 u nás v obchode pre zvery je o polovičku lacnejší ako u dr.
katka.23605 @arizona: Ale kam tie blchy odídu? Nemôžu preskočiť na človeka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    V lekárňach aj v obchodoch pre zvieratá nájdeš všeličo...obojky, spreje, tabletky, kvapky. Predpokladám, že lacnejšie ako u veterinára.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Ak sa škriabe okolo uší, tak to môže byť aj mačací svrab, rieši to veterinár
    katka.23605 Som si istá že nie, pretože okolo uší sa neškriabe, iba okolo krku...

    Ako sa zbaviť bĺch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.