Zavrieť

Porady

Akú zmluvu mám uzatvoriť s riaditeľkou školy, ktorá požiadala o uvoľnenie z funkcie k 31.8.2017 a od 1.9. chce učiť ako učiteľka klavíra.

Riaditeľka požiadala zriaďovateľa o uvoľnenie z funkcie k 31.8.2017, funkčné obdobie jej končí 19.10.2017.Poslednú pracovnú zmluvu má uzatvorenú s S Obcou k menovaciemu dekrétu zo dňa 19.10.2012 na funkčné obdobie 5 rokov, počas výkonu funkcie riaditeľa školy.
Od 1.1.2014 škola prešla na právnu subjektivitu. Riaditeľke sa vtedy nerobila žiadna pracovná zmluva. Teraz chce zostať učiť ako učiteľka klavíra . Neviem, ako jej mám urobiť pracovnú zmluvu - na dobu určitú alebo neurčitú? Do akej triedy ju zaradím? ako riaditeľka mala triedu 11, má 1. atestáciu. Ako riaditeľka pracovala 2 funkčné obdobia za sebou. Predtým mala zmluvu na funkciu zástupkyne. Pracovnú zmluvu na učiteľku nemá žiadnu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Akú zmluvu mám uzatvoriť s riaditeľkou školy, ktorá požiadala o uvoľnenie z funkcie k 31.8.2017 a od 1.9. chce učiť ako učiteľka klavíra.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.