Zavrieť

Porady

Oprava - recyklácia rýchlovarnej kanvice

Včera som išla vyvariť od vodného kameňa rýchlovarnú kanvicu. Pri stlačení tlačítka na viečku mi zostalo akoby zaseknuté dolu a teraz to nefunguje. Mám takú istú kanvicu už nefunkčnú. Nemáte s tým skúsenosti, či sa v rámci recyklácie dá toto viečko vymeniť? Bola by som rada ak by to išlo, lebo ju často nepoužívam. Ak nie, kúpim novú. Ale v prípade,že sa to dá, treba šetriť životné prostredie.

Ďakujem
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...aYlqzYwHJpsyNQ
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
išla som kuknúť moju kanvicu,tiež mám sencor a vyzerá podobne,bohužiaľ,to viečko nejde dať dole,bojím sa,že keby som vyvinula na to ešte väčšiu silu,tak to vylúpnem z tých držiakov a odlomím tie malé kolíčky,na ktorých to drží.Ale ty to vyskúšaj,veď ak to ulomíš z tej nefunkčnej,tak sa nič nedeje,ale ja mám novú.
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
babka - ježibabka Zatiaľ nebudem skúšať, počkám týždeň na syna, vodu na kávu nech si uvaria v hocijakom hrnci a nech na to pozrie. Veď aj keď neboli rýchlovarné kanvice, káva sa pila.
pavol54 lenže pri rýchlo varnej kanvici sa mohla vypnúť pamäť (vypol som - nevypol som plyn pod hrnčekom?)
Chobot Aj postreh ... tá diskusia je z roku 2017.
pavol54 a prečo sa objavila na prvom mieste ako nový príspevok?
Chobot Lebo niekto dal nový príspevok - reklamu/spam, ktorý bol vymazaný. Tému uzatváram, aby tu nevznikla nová diskusia.
  zbaliť

Oprava - recyklácia rýchlovarnej kanvice

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.