Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Jar88 napísal také skutočnosti, z čoho jednoznačne vyplýva, že premeškal termín u psychiatra.
Ani sa k jeho argumentácii nemá význam vyjadrovať.
A k tomu veku ... citujem :..." Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni."...?

Čo všetko sa ešte nedozviem ???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

14 rocny Jar88 dokazal tak akurat zalovat na svojich spoluziakov svojmu STB-ckemu fotrovi. A zrejme ho aj vysielal na misie (hrat sa domov k svojim kamaratom). 14 rocny Jar88 mozno uz dokazal pri operke estebackych rodicov tahat kacera rovno, mozno aj do zatacky.
To koho napadlo, ze 14 rocny dokazal ukradnut samopal zo skladov? Tu uz asi chyba dlhodoba pamat a realita ako to fungovalo. Jedine ma napada straznik-gay + Jar88 = sex = pozicany vodny samopal z kermaša v ciganskej osade!
PS: buchac, niekedy myslime rovnako, bol si rychlejsi :-))
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... máme tu "dvorného"

a má súvis s počasím.... teda ročným obdobím, ktoré začína po zime....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
Tak mi napadlo, či by nemohla EU v rámci zodpovednosti čerpania a využívania eurofondov a prevencie zločinnosti urobiť revíziu hneď v celej EU pre istotu. A nie usmerniť pozornosť iba na Slovensko. Prečo sa vždy čaká iba na nejaký spúšťač?
Okrem toho, že to údajne iniciovalo KDH. To už vôbec neviem, čo si o tom myslieť.
To sa dá ako,ved ani najvyšší nevie kto čo u nás vlastní.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pobavila ma diskusia o obhliadajúcom lekárovi.Pozrite sa na vypísané mená na stránku uradu pre dohľad,kto obhliada-väčšina z nich ani nevie že obhliada a v živote to ani nerobila,žiadne zaškolenie alebo aspon rýchlokurz ,nič.Druckerova okecávaná profesionalizácia v praxi-ohliada Váš psychiater,očiar,kožiar,plastik :-)))
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dobrý deň,

dnes nechodí ani nczisk.sk, nedá sa prihlásiť, neviem odoslať štatistiku....minulý týždeň nechodila ani socpoist.sk
mám obavu, či sa nerozpadá sa štát?, štátna správa?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
bjuty smis
buchač
bjuty smis
všetko máš na nete..je to volne dostupné
ak ťa to zaujíma,najdeš
ak už dopredu vieš, že galkovi neveríš..nemusíš hladať

galko má mat-fyz, čo je najtažšia škola...akú máš ty, ked si z neho robíš trvalo posmešky ?
já úprimne napíšem, že by som ju nezvládol.....

samopaly boli samozrejme zastaralé, ale hlavne nadbytočné....už nemáme základnú vojenskú službu

podla teba samopal vz.58 splňal požiadavky súčasnej doby ?
Ak si dobre čítal, mne sa nechce hľadať tú zmluvu.
Galkovi fakt neverím...je to spodina politického spektra SR.

Tvrdím niečo v tom význame, že hento štúdium je ľahké.
Posmešky si robím z toho FAKTu, že bol manager Kaufáču....chápeš ?
Mám Ti snáď vysvetliť rozdiely ? Lebo kľudne môžem...manželke šéfoval podobný kus "odborníka" .

Zastaralé ? Súčasná doba ? Nadbytočné ?
Snáď sa nejdeme (nechceš ) púšťať do odbornejšej problematiky....či ?
chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Dávaš mu priveľa otázok na ktoré, zjavne nemá odpoveď (odborník na ČSLA).
On si v žiadnom prípade neuvedomuje o čom píše.
Vraj sa mu nezdá cena, za ktorú sa ich zbavili. Pritom je schopný poukazovať na ich predaj v e-shope. By som bol zvedavý, či si vôbec uvedomuje to predané množstvo.
Či si uvedomuje, že sa jedná o špičkové zbrane a o fakt, že ich nemôže predať len tak hoci kam a hocikomu. Z určitých, aspoň celkom jasných dôvodov, určite by ich nekúpila žiadna z povolených krajín a do nepovolených sa predávať proste nesmie.
Ďalším a naozaj veľmi veľkým problémom je ich skladovanie a ochrana pred zneužitím, odcudzením a tak podobne. Naši "odborníci" z ČSLA sú ešte stále presvedčení, že sa nedali a nedajú ukradnúť. Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni. Tiež si naozaj neviem predstaviť, ako a kto by vykonával fyzické previerky a či by ich vôbec niekto vykonával. Veď sa z ktoréhokoľvek skladu mohol stať ilegálny e-shop a možno aj nelegálna exkluzívna požičovňa.
zbrane fyzická kontrola podľa výrobných čísiel, čísla plomb na uzávere museli sedieť s číslom vytlačeným na bedni, (pri preberaní do skladov, pri vydávaní zo skladov sa písali zoznamy výrobných čísiel, pri inventarizácii podľa vloženého zoznamu, sa 58 10 ks v bedni paleta 12 bední, každá zaplombovaná a paleta dvakrát cyklopáska ) prd o tom vieš
Tak ja o tom viem PRD ???
A vy o tom viete čo?
Nedávno ste tu "múdro" debatovali, že nieje možné (z vám známych dôvodov a pravidiel) aby sa stratilo nejaké väčšie množstvo materiálu z muničného skladu. Aj vtedy ste sa svorne a "odborne" zhodli, že to nieje možné a že to tam pravdepodobne ani nemohlo byť, alebo prísť.
Nuž vy odborníci, ako by ste postupovali, ak by vám niekto oznámil počas vašej služby, že na muničáku niekde nieje plomba? Že ju nikto mesiace nekontroloval, ale pri preberaní služieb, ju každý iba papierovo podpisoval (preberal, ale fyzicky nekontroloval).
Bol som osobne pri tom, keď nám zodpovedný veliteľ nechal strhnúť pásky a aj plomby bez toho, aby si ich sám osobne skontroloval. Samozrejme, že zo záznamu muselo vyplývať, že to osobne kontroloval.
Tak že, kto z nás o tom PRD vie?
Ale o to mi v skutočnosti ani nešlo. Išlo mi skôr o to, poukázať na možnosť zneužitia existencie dlhodobo nepoužívaných zásob. Pritom jediná skutočne účinná ochrana pred zneužitím, je ich odstránenie.
Napríklad predajom, zošrotovaním a podobne. No a na tom sa vtedy podieľal napríklad aj spomínaný Galko.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Poradaci, nemyslite si, ze tato tema je v prdelke? nemozete si zalozit nejaku svoju miniporadu a tam sa navzajom urazat ? alebo riesit to iste dokolecka.
A tie neskutocne dlhe citacie, clovek nevie najst jeden normalny prispevok. Mila sa pokusila, ani jej ho nevidno.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Poradaci, nemyslite si, ze tato tema je v prdelke? nemozete si zalozit nejaku svoju miniporadu a tam sa navzajom urazat ? alebo riesit to iste dokolecka.
A tie neskutocne dlhe citacie, clovek nevie najst jeden normalny prispevok. Mila sa pokusila, ani jej ho nevidno.
klon starej Blaškovej
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
bjuty smis
buchač
bjuty smis
všetko máš na nete..je to volne dostupné
ak ťa to zaujíma,najdeš
ak už dopredu vieš, že galkovi neveríš..nemusíš hladať

galko má mat-fyz, čo je najtažšia škola...akú máš ty, ked si z neho robíš trvalo posmešky ?
já úprimne napíšem, že by som ju nezvládol.....

samopaly boli samozrejme zastaralé, ale hlavne nadbytočné....už nemáme základnú vojenskú službu

podla teba samopal vz.58 splňal požiadavky súčasnej doby ?
Ak si dobre čítal, mne sa nechce hľadať tú zmluvu.
Galkovi fakt neverím...je to spodina politického spektra SR.

Tvrdím niečo v tom význame, že hento štúdium je ľahké.
Posmešky si robím z toho FAKTu, že bol manager Kaufáču....chápeš ?
Mám Ti snáď vysvetliť rozdiely ? Lebo kľudne môžem...manželke šéfoval podobný kus "odborníka" .

Zastaralé ? Súčasná doba ? Nadbytočné ?
Snáď sa nejdeme (nechceš ) púšťať do odbornejšej problematiky....či ?
chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Dávaš mu priveľa otázok na ktoré, zjavne nemá odpoveď (odborník na ČSLA).
On si v žiadnom prípade neuvedomuje o čom píše.
Vraj sa mu nezdá cena, za ktorú sa ich zbavili. Pritom je schopný poukazovať na ich predaj v e-shope. By som bol zvedavý, či si vôbec uvedomuje to predané množstvo.
Či si uvedomuje, že sa jedná o špičkové zbrane a o fakt, že ich nemôže predať len tak hoci kam a hocikomu. Z určitých, aspoň celkom jasných dôvodov, určite by ich nekúpila žiadna z povolených krajín a do nepovolených sa predávať proste nesmie.
Ďalším a naozaj veľmi veľkým problémom je ich skladovanie a ochrana pred zneužitím, odcudzením a tak podobne. Naši "odborníci" z ČSLA sú ešte stále presvedčení, že sa nedali a nedajú ukradnúť. Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni. Tiež si naozaj neviem predstaviť, ako a kto by vykonával fyzické previerky a či by ich vôbec niekto vykonával. Veď sa z ktoréhokoľvek skladu mohol stať ilegálny e-shop a možno aj nelegálna exkluzívna požičovňa.
zbrane fyzická kontrola podľa výrobných čísiel, čísla plomb na uzávere museli sedieť s číslom vytlačeným na bedni, (pri preberaní do skladov, pri vydávaní zo skladov sa písali zoznamy výrobných čísiel, pri inventarizácii podľa vloženého zoznamu, sa 58 10 ks v bedni paleta 12 bední, každá zaplombovaná a paleta dvakrát cyklopáska ) prd o tom vieš
Tak ja o tom viem PRD ???
A vy o tom viete čo?
Nedávno ste tu "múdro" debatovali, že nieje možné (z vám známych dôvodov a pravidiel) aby sa stratilo nejaké väčšie množstvo materiálu z muničného skladu. Aj vtedy ste sa svorne a "odborne" zhodli, že to nieje možné a že to tam pravdepodobne ani nemohlo byť, alebo prísť.
Nuž vy odborníci, ako by ste postupovali, ak by vám niekto oznámil počas vašej služby, že na muničáku niekde nieje plomba? Že ju nikto mesiace nekontroloval, ale pri preberaní služieb, ju každý iba papierovo podpisoval (preberal, ale fyzicky nekontroloval).
Bol som osobne pri tom, keď nám zodpovedný veliteľ nechal strhnúť pásky a aj plomby bez toho, aby si ich sám osobne skontroloval. Samozrejme, že zo záznamu muselo vyplývať, že to osobne kontroloval.
Tak že, kto z nás o tom PRD vie?
Ale o to mi v skutočnosti ani nešlo. Išlo mi skôr o to, poukázať na možnosť zneužitia existencie dlhodobo nepoužívaných zásob. Pritom jediná skutočne účinná ochrana pred zneužitím, je ich odstránenie.
Napríklad predajom, zošrotovaním a podobne. No a na tom sa vtedy podieľal napríklad aj spomínaný Galko.
Hlavne že niekde vo Francúzsku dohľadajú podľa evidenčného čísla že zbraň je zo Slovenska a nepísal som nejakom sklade zbraní na rote ale ty o tom vieš PRD, len tu fabuluješ svoje predstavy
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Poradaci, nemyslite si, ze tato tema je v prdelke? nemozete si zalozit nejaku svoju miniporadu a tam sa navzajom urazat ? alebo riesit to iste dokolecka.
A tie neskutocne dlhe citacie, clovek nevie najst jeden normalny prispevok. Mila sa pokusila, ani jej ho nevidno.
Ži a nechaj žiť.
Mala som ťa na ignore ešte v nedeľu, keď si prestriedavala moje príspevky, tak mi došlo, že asi píšeš k téme, ale mňa napr. tiež nezaujíma, či niekto teraz maľuje byt.
Ste sem prileteli ako úderná letka, babka - jež. vždy aspoň úprimne poteší svojím príspevkom, aj keď sporadickejšie ako ostatní. Vidno na bodoch. Nedomýšľa si, má dobrý úmysel.
Však píšte. Ja som si zasa myslela, že vaše príspevky patria skôr na šuťák v tamtom prípade.
A či nás to teší, rozčuľuje, cítiť z textov, a v neposlednom rade sa to týka nás všetkých (čo sa mi dnes stalo), tak mi to absolútne nepríde od témy.

Keď máš problém s hľadaním príspevkov, choď po nickoch, ja tiež každého nečítam. A viem, že ani ja nie som každým čítaná. To Petra bola iný kaliber.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pisala som poradakom, nie poradackam, ale OK. Ak si mala potrebu reagovat a ta to potesilo, ci nahnevalo, tak si reagovala .
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
korela
Tak mi napadlo, či by nemohla EU v rámci zodpovednosti čerpania a využívania eurofondov a prevencie zločinnosti urobiť revíziu hneď v celej EU pre istotu. A nie usmerniť pozornosť iba na Slovensko. Prečo sa vždy čaká iba na nejaký spúšťač?
Okrem toho, že to údajne iniciovalo KDH. To už vôbec neviem, čo si o tom myslieť.
To sa dá ako,ved ani najvyšší nevie kto čo u nás vlastní.
Práveže najvyšší vie všetko, iba si to málokto uvedomuje. Ľudia sú ochotní to prijať iba ak tak v zmysle, že božie mlyny melú pomaly, ale isto, karma je zdarma a pod.
A preto sa mnohí správajú, veď žijem tu a teraz.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Pisala som poradakom, nie poradackam, ale OK. Ak si mala potrebu reagovat a ta to potesilo, ci nahnevalo, tak si reagovala .
Už aj ty tu prichádzaš s gender? Že Rusom neprekáža matička Rus, hm, hm, hm.
Inde sa menia hymny, falošná emancipácia, buďme rady, že máme mužov, ochrancov rodov od nepamäti.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Hlavne že niekde vo Francúzsku dohľadajú podľa evidenčného čísla že zbraň je zo Slovenska ..
Dokonca zbraň, ktorá nie je evidovaná ako ostrá, ale ako expanz.

P.S.:
Vysvetli géniovi, čo je to expanzná zbraň...mne sa nechce.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Akoby sa len mnohí radi videli na predsedovej stoličke. Jeho preslávené stretnutie bez móresov, lebo
A URČITE NIKDY, NIKDY, NIKDY
na stôl neodkladajte telefón, peňaženku ani kľúče. Nehovoriac o oblečení.
https://www.webnoviny.sk/fico-taha-s...a-tvrdi-sulik/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
Pisala som poradakom, nie poradackam, ale OK. Ak si mala potrebu reagovat a ta to potesilo, ci nahnevalo, tak si reagovala .
Už aj ty tu prichádzaš s gender? Že Rusom neprekáža matička Rus, hm, hm, hm.
Inde sa menia hymny, falošná emancipácia, buďme rady, že máme mužov, ochrancov rodov od nepamäti.
Ja neprichadzam, odchadzam, na vzuch- mali by aj ini
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niekoho môže potešiť
Európska komisia schválila bezplatné cestovanie vlakom pre 18-ročných v rámci Európy
https://www.webnoviny.sk/europska-ko...-ramci-europy/
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"Bezplatné cestovanie však môžu využiť len 18-roční Európania."
Cize 17 a 19 rocni aj vsetci ostatni musia platit.
A co 18 rokov a 350 dni? Ma ci nema 18? Podobne 17 rokov a 360 dni.
To sa tam nepise. Mozno kalendarny rok minus rok narodenia, ale to uz nebude "prave 18 rocni".
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

arizona
Viete co je na obrazku?
Co jeden zdrap maleho papierika, to vyplatna paska za 1 mesiac. /nie moja/
Neviem, ci sa smiat,alebo plakat .-)
Také pásky by mnoho ľudí závidelo, zvlášť pracujúci dôchodcovia, ktorým už môže byť jedno, či zamestnávateľ odvádza, alebo nie.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať