Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
cca 72-79
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
cca 72-79
Ja nič....ja len preto, že pár rokov pred uvedenými som chodil tiež na náboženstvo (na neuverenie, však )...mám za sebou aj birmovku.
No na to náboženstvo som/sme chodil na do ZŠ, po vyučovaní....normálka oficiálne.

Takže ???
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
cca 72-79
Ja nič....ja len preto, že pár rokov pred uvedenými som chodil tiež na náboženstvo (na neuverenie, však )...mám za sebou aj birmovku.
No na to náboženstvo som/sme chodil na do ZŠ, po vyučovaní....normálka oficiálne.

Takže ???
tajne preto, lebo učitelia nikdy mame nevzali prihlášku. Mne to neprezradili, tak som chodila. A samozrejme mám aj birmovku
Sestra (mladšia) napríklad nemala také šťastie - mali v triede syna štb-ka a ten sa verejne sťažoval, že tam chodí. Muselo sa to riešiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Muselo sa to riešiť.
Iba ak tak.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
Muselo sa to riešiť.
Iba ak tak.
No to vieš, poučenie z krízového vývoja po XIV zjazde strany sa už muselo naplno realizovať v praxi... Takže mnohé veci sa riešili oveľa prísnejšie ako 10 rokov dozadu...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
kopretinka
bjuty smis
plus pribudol bezdomovec
akože pribudol? on je už dávno.
Isto tým pribudol myslel, že pribudol v pivnici.
ale čoby....pozviechal sa a odkráčal......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dáša_
buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
cca 72-79
Ja nič....ja len preto, že pár rokov pred uvedenými som chodil tiež na náboženstvo (na neuverenie, však )...mám za sebou aj birmovku.
No na to náboženstvo som/sme chodil na do ZŠ, po vyučovaní....normálka oficiálne.

Takže ???
asi si býval v správnom okrese, mne tiež nikto nerobil problémy, dokonca som ako lampasák bol v kostole ako krstný otec, záviselo na tom kde boli akí aktívni okresní funkcionári.
2 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Dáša_
buchač
Dáša_
Muselo sa to riešiť.
Iba ak tak.
No to vieš, poučenie z krízového vývoja po XIV zjazde strany sa už muselo naplno realizovať v praxi... Takže mnohé veci sa riešili oveľa prísnejšie ako 10 rokov dozadu...
"poučenie po XIII zjazde"
2 6
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Dnes ma prekvapili v SLSP, ked som oznamila, ze beriem prec osobny aj firemny ucet- nemali ani najmensiu snahu mi ponuknut nieco, aby som neodisla. a to sa jedna o 4 ucty .
A to ti ani toho

neponúkali?

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ježiši....tajne som dufala..ze budem bez džordža na starom...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja už mám džordža.........iba som sa chcela pozrieť,že ako to vyzerá,ale nemala som pri sebe grid kartu,tak som nedokončila registráciu......potom som išla cez PC do internetbankingu a normálne mi ho zrušili,že už mám džordža,tak že nemám viac prístup..... Tak som si musela tú apku nainštalovať a zaregistrovať sa. Napriek tomu,že používanie džordža je bezplatné a nemám už prístup do klasického internetbankingu,aj tak mi každý mesiac strhnú za internetbanking poplatok.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
ja už mám džordža.........iba som sa chcela pozrieť,že ako to vyzerá,ale nemala som pri sebe grid kartu,tak som nedokončila registráciu......potom som išla cez PC do internetbankingu a normálne mi ho zrušili,že už mám džordža,tak že nemám viac prístup..... Tak som si musela tú apku nainštalovať a zaregistrovať sa. Napriek tomu,že používanie džordža je bezplatné a nemám už prístup do klasického internetbankingu,aj tak mi každý mesiac strhnú za internetbanking poplatok.
Tomu sa vraví "bomba kšeft".... účtujú i to, čo nedávajú.... pred XX rokmi som od SLSP odišiel, keď nevedeli 3 týždne vyriešiť problém s účtom....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
kopretinka
ja už mám džordža.........iba som sa chcela pozrieť,že ako to vyzerá,ale nemala som pri sebe grid kartu,tak som nedokončila registráciu......potom som išla cez PC do internetbankingu a normálne mi ho zrušili,že už mám džordža,tak že nemám viac prístup..... Tak som si musela tú apku nainštalovať a zaregistrovať sa. Napriek tomu,že používanie džordža je bezplatné a nemám už prístup do klasického internetbankingu,aj tak mi každý mesiac strhnú za internetbanking poplatok.
Tomu sa vraví "bomba kšeft".... účtujú i to, čo nedávajú.... pred XX rokmi som od SLSP odišiel, keď nevedeli 3 týždne vyriešiť problém s účtom....
KTO povedal, že Georg je bezplatný ???
KTO povedal, že aj internetbanking SLSP je/bol bezplatný ?
KTO povie, že ktorá banka poskytuje bezplatne služby ?

Odpoveď je vo všetkých prípadoch rovnaká.
Bezplatné služby MOŽU byť poskytnuté...ale za určitých podmienok.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
922
mBank je bezplatny - bez podmienok
KTO povedal ?
TY ?...tak to je príliš málo...

PREŠTUDUJ... https://docs.google.com/viewer?docex...-sadzobnik.pdf
---------------------------------
Banka, ktorá nemá pobočku, ale len nejaké kiosky ?...to nie je u mňa banka.
Banka, v ktorej klient nemá možnosť vložiť OSOBNE svoje love na účet ?...to nie je u mňa banka.
Viď :

Ako si môžem vložiť peniaze na moje mKonto?

Vklady je najlepšie vykonávať bezhotovostným prevodom, napríklad požiadať zamestnávateľa o zasielanie mzdy priamo na účet v mBank. Hotovostné vklady v prospech svojho účtu mKonto môžete vykonať hneď niekoľkými spôsobmi:
- vkladom hotovosti na svoj účet v inej banke a následne prevodom v prospech účtu mKonto,
- vkladom hotovosti na pobočke ktorejkoľvek banky, ktorá takúto službu poskytuje priamo v prospech mKonto,
- vkladom na ktorejkoľvek pošte formou Poštového peňažného poukazu na účet .

Za vykonanie vkladu hradí klient poplatok podľa Cenníka tej organizácie, ktorej služby pre vykonanie vkladu využije.
Naposledy upravil buchač : 09.04.18 at 06:43
0 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Pozrel som demo Dzordza, ale neaktivoval, nepacil sa mi. Predpokladal som ze nejaky rok este nebude povinny.
Ale prisiel mail zo SLSP: "...prosím, prejdite teraz do Georgea – novej vylepšenej verzie Internetbankingu.
Odporúčame Vám urobiť to teraz, najneskôr však do 18. 4. 2018, keďže starú verziu Internetbankingu postupne prestávame poskytovať.
Technické vypnutie starej verzie Internetbaningu sa uskutoční 3. 6. 2018.
Od 4.6.2018 je Vám k dispozícii už len George."

Co bude medzi 18.4. a 3.6. ?
Naposledy upravil vicktor : 09.04.18 at 10:08
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
922
mBank je bezplatny - bez podmienok
Iba ak sa upokojis s uctami bez karty - ta je s podmienkami, aj ked lahko splnitelnymi.

buchač
Banka, ktorá nemá pobočku, ale len nejaké kiosky ?...to nie je u mňa banka.
Banka, v ktorej klient nemá možnosť vložiť OSOBNE svoje love na účet ?...to nie je u mňa banka.
Taka ECB alebo Bank of England su uplne mizerne nebankovky...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

neviem či ma to rozčúlilo, potešilo, alebo sa mi to len stalo, ale pred chvíľou som mala telefonát z DU, že od 1/2018 sa Záznam o MV z IČŠ podáva na štrukturovanom tlačive ktoré sa na stránke FS.. o tom som vôbec nevedela, ja som stále podávala moju tabulečku vo všeobecnom podaní.. tak som si dala tú námahu, a pozrela som spätne archív oznamov, a našla som jedine toto https://www.financnasprava.sk/sk/pre...od-1-1-2018/bc ale tu sa o tom nepíše.. tak to ma asi prekvapilo, že sa tam píše o kadejakých somarinách, že colníci spálili dodávku nelegálnych tovarov, čo neviem koho zaujíma, ale takéto podstatné veci tam nie sú..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
neviem či ma to rozčúlilo, potešilo, alebo sa mi to len stalo, ale pred chvíľou som mala telefonát z DU, že od 1/2018 sa Záznam o MV z IČŠ podáva na štrukturovanom tlačive ktoré sa na stránke FS.. .................................................. ............... tak to ma asi prekvapilo, že sa tam píše o kadejakých somarinách, že colníci spálili dodávku nelegálnych tovarov, čo neviem koho zaujíma, ale takéto podstatné veci tam nie sú..
Ale veď to je predsa ich účelom.... naďalej buzerovať podmienkami, ktoré často ani nezverejnia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
922
Sadzobnik je pre tych co mBank nepoznaju. Ja ju vyuzivam BEZPLATNE 8 rokov. Tak si len kludne plat poplatky v svojej super banke
Bezplatne ako bezplatne...ale šak maj si svoju pravdu, ktorú chceš mať vždy a stále.

Jedno je isté...nič nie je ale zadarmo...čiže aj to bezplatné VEDENIE (dôležité slovo) má svoje negatíva.

Mimochodom, ako vieš, že ja platím nejaké poplatky ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať