Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Je to aj šašo....... aspoň nie je nuda...
Viem si predstaviť aj inú zábavu pre Slovensko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Išla som z mesta cez obed kĺbovým trolejbusom, reku ušetrím, ešte nebolo zapchaté mesto, keď sa mu v križovatke podarilo strhnúť vedenie. Tak všetci vystúpiť, prichádzali ďalšie a kopili sa. Ešte 20 cm a kvôli jeho chvostu by v druhom prúde neprešiel ani jeden medzimestský bus, nákladiak.
Zástavka o chvíľu narvaná, zavolala taxi, vodič o chvíľu, ľudia stoja na zastávkach a zbytočne čakajú. Ja mu na to, zoberme niekoho, dobre mu to padne. Myslela som aspoň dvoch.
Tak na tretej si vyhliadol staršiu pani s tým, že uvidíte, že aj tak nenastúpi. Ponúkla som, vysvetlila o čo ide, že nič nebude platiť, a fakt nenastúpila.
Ako sa doba zmenila, ja staršia, ona staršia, tak asi únos. :-)))
.
Pred 10 rokmi vynechal bus s veľkým intervalom, stáli sme dve ženy na zastávke, dali do reči, horúčava ... nezložíme sa? Išli sme jedným smerom. Nakoniec peniaze nechcela prijať ani za svet. Aj sme sa predstavili, aj adresu aj firmu spomenula.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
misoft
Je to aj šašo....... aspoň nie je nuda...
Viem si predstaviť aj inú zábavu pre Slovensko.
To je fakt - jesto aj inej zábavy dostatok, len tá "šašovská" sa tu pretŕča, prezentuje skoro každý deň.... až to zdravô nie je....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podľa rozsiahlej švédskej štúdie môže slnenie predĺžiť život až o dva roky vďaka väčšej produkcii vitamínu D

https://zena.pravda.sk/zdravy-zivot/...acujete-zivot/
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
misoft
Je to aj šašo....... aspoň nie je nuda...
Viem si predstaviť aj inú zábavu pre Slovensko.
To je fakt - jesto aj inej zábavy dostatok, len tá "šašovská" sa tu pretŕča, prezentuje skoro každý deň.... až to zdravô nie je....
Nuž, keď to nie je zdravé, aby ho to nakoniec nepochovalo. :-)))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá... šak až taká škoda by to nebola....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Matovič sa nedávno vyjadril,
že "oni", neviem koho mal pod tým "oni" na mysli, si myslia, že žeriete seno. Pochopil som však, že si to myslia o Ficovoličoch.
Naviac som presvedčený, že ten najsprostejší príspevok, ktorý som tu kedy čítal, nenapísal žiadny "mojko" len tak z vlastnej hlavy, ale to jednoducho opísal z nejakého manuálu pre "mojkov". Naviac to vo svojej tuposti napísal tak hlúpo, že sa tým vlastne sám usvedčil, že iba opisuje to, čo mu "oni" v manuále predpísali.
7 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Myslím si, že tá trojčlenná skupinka, ktorá tu na Porade svorne funguje, nieje nič iné, ako Smerácka úderka. Presne taká, aké fungujú vo všetkých debatách na smečku a podobne.
6 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Mojko a čo už ty vieš o morálke? Ty čo si si samostatne nikdy v živote nezarobil ani dvacku. Ty tu ideš kydať na Matoviča? Veď ten človek dokázal viac, ako si ty dokážeš, čo len predstaviť. Skús si zistiť, koľko zaplatil daní, koľko ľudí dokázal zamestnávať a legálne cez papiere.
Ty si dal nejaký názor? Ale choď niekam na smečko s takým táraním.
Ty si napísal iba sprosté urážky a naviac úplne bez opodstatnenia. Jednoducho si si chcel vo svojej nemohúcnosti aspoň kopnúť. Si naozaj neskutočný úbožiak (mojko).
Zámerne sa nejasne a nepresne vyjadruješ, lebo vieš, že to tak nie je. Jednoducho vedome klameš a špiníš iných. Matovič nekupoval pozemky od Majského, on ich kupoval od Sipoxu. A to je riadny rozdiel.
Matovič je človek, ktorému ty nesiahaš ani po mojka, ty mojko.
jar88

Tu sa už nemienim vyjadrovať k nicku buchač, toto je totiž to najstupídnejšie, čo som kedy na Porade čítal.
Naozaj si neviem predstaviť, akému úbožiatku sa niečo takéto podarilo vypotiť. Neverím, že taký úbožiak naozaj niekde na Slovensku prežíva. To naozaj nieje možné. To by musel byť naozaj úplne, ale úplne vygumovaný.
Ja sa tiež už nemienim vyjadrovať.
To naozaj je možné, že sa ZLODEJ, ŠMEJD a v neposlednej miere aj VRAH ide vyjadrovať k etike ???


Matovič je - bol - bude hajzel....si môžete podať ruky !!!!!
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podľa Biblie postihlo Egypt svojho času 10 rán egyptských.

Poradu ničia len dva nicky...Jar88, XXX.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Naozaj nechápem, ako môže niekto čokoľvek písať bez argumentov a naviac bez akejkoľvek logiky. Dokonca takto konať celé roky. To je naozaj choré mojko.
6 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
buchač
korela
Matovič prináša riešenie, včera u Martinákovej.
Matovič má na všetko riešenie, prípadne odpoveď...šak jak Sulík alebo Fico.
Matovič vysvetlil daňové doklady ukryté (pardón- uložené) na povale u bábušky.
Matovič vysvetlil každodenné jazdenie na starej Favoritke.
Matovič určite vysvetlí aj toto
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...y-od-majskeho/

Akurát jeden problém...nik mu neverí.
Hlavne, že besneje pred mikrofónmi novinárov a pľuje jed a síru na ostatných.

...je to hajzel nad hajzlov...ešte aj latrína plná hovien je čistejšia od neho.
Tu sa už nemienim vyjadrovať k nicku buchač, toto je totiž to najstupídnejšie, čo som kedy na Porade čítal.
Naozaj si neviem predstaviť, akému úbožiatku sa niečo takéto podarilo vypotiť. Neverím, že taký úbožiak naozaj niekde na Slovensku prežíva. To naozaj nieje možné. To by musel byť naozaj úplne, ale úplne vygumovaný.
jar, je tu JAR! Aj Jurajovi, sa tu darí! Keby prírody vedy, kvety neboli, koho to zaboly.

Je možné si nespomenúť, je možné si neuvedomiť, že mne sa to nestalo, že sme len stádo, stááááádo môže?. A, hovno, len preto život na zemi ustane, vraj?. Hovno, ide ďalej. A JAR, je tu znova. BIO sme, že?
Ty si stále myslíš, že básniš?
Skús prebásniť napríklad toto a

následne sa nad sebou zamysli.
7 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Mojko a čo už ty vieš o morálke? Ty čo si si samostatne nikdy v živote nezarobil ani dvacku. Ty tu ideš kydať na Matoviča? Veď ten človek dokázal viac, ako si ty dokážeš, čo len predstaviť. Skús si zistiť, koľko zaplatil daní, koľko ľudí dokázal zamestnávať a legálne cez papiere.
Ty si dal nejaký názor? Ale choď niekam na smečko s takým táraním.
Ty si napísal iba sprosté urážky a naviac úplne bez opodstatnenia. Jednoducho si si chcel vo svojej nemohúcnosti aspoň kopnúť. Si naozaj neskutočný úbožiak (mojko).
Zámerne sa nejasne a nepresne vyjadruješ, lebo vieš, že to tak nie je. Jednoducho vedome klameš a špiníš iných. Matovič nekupoval pozemky od Majského, on ich kupoval od Sipoxu. A to je riadny rozdiel.
Matovič je človek, ktorému ty nesiahaš ani po mojka, ty mojko.
jar88

Tu sa už nemienim vyjadrovať k nicku buchač, toto je totiž to najstupídnejšie, čo som kedy na Porade čítal.
Naozaj si neviem predstaviť, akému úbožiatku sa niečo takéto podarilo vypotiť. Neverím, že taký úbožiak naozaj niekde na Slovensku prežíva. To naozaj nieje možné. To by musel byť naozaj úplne, ale úplne vygumovaný.
Ja sa tiež už nemienim vyjadrovať.
To naozaj je možné, že sa ZLODEJ, ŠMEJD a v neposlednej miere aj VRAH ide vyjadrovať k etike ???


Matovič je - bol - bude hajzel....si môžete podať ruky !!!!!
Je mi celkom jasné, že nám tu neprezradíš, prečo je v tvojich očiach Matovič hajzel.
Mám to za teba napísať ja?
--------------------------------
Naozaj to musí byť pre vás riadny hajzel.
Roky ste tu čosi budovali a keď ste to už mali skoro hotové, príde nejaký "hajzel" a celé vám to povalí. Nuž čo s tým narobíte? Už vám zostáva len zanadávať a zaliesť kamsi do lesa.
7 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mojko, mojko, mojko.
Padla kosa na kameň. Už vám nič nezostáva.
Na jar sa treba dobre napásť zeleného a pripraviť si aj dajaké to seno. Čaká na vás dlhý pôst.
7 4
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Veru krasne rozpisal...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

veronikasad
jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
A to je akože dobre, alebo niečo zlé?
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Poprosim moderatorov, aby prispevky s vulgarizmami poriesili, ci su tu rovni a rovnejsi...
4 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Veci treba pomenovat take, ake su. A samozrejme, ze VSADE su rovni a rovnejsi. Hadam nezijes na Marse.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať