Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

dnes ma nepotešilo........predbežná cena na 2-krídlové plastové okno 1500x1600 bez sieťok a bez žalúzií..............330eur :eek
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včera ma potešil prezident Kiska svojím rozhodnutím nekandidovať v ďalších voľbách.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj mna
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Clovek s najvyssou oblubou medzi politickymi cinitelmi vzdal kandidaturu kratko nato ako mu Fico (istotne nielen cez media) odkazal ze maju nanho paky.
Lenze podla nich mal odstupit, nielen nekandidovat, tak uvidime ako dalej.
Mecenasi by vraj radi presadili Radicovu - z blata do kaluze, ale aspon nebudu spory o pouzivani specialu. Zial ani vtipy.
3 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Co ma prekvapilo:
zavolali mi aby som prisiel darovat krv, ale keby som si myslel ze nemozem, staci prist len na kontrolny odber, aby spravili novy rozbor predtym nez pouziju moju krv co maju v zasobe.
To uz bolo pred vyse rokom a mam dojem ze skladuju len cca 3 mesiace.
Tak sa zacinam obavat ze som niekoho nakazil alebo oni nakazili mna.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Včera ma potešil prezident Kiska svojím rozhodnutím nekandidovať v ďalších voľbách.
Myslel som že ťa potešilo že sa rozhodol vrátiť kúpený kradnutý pozemok, vyzerá že ani náhodou
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Predvolebnu kampan na hradny kopec uz zacal....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takze "slintoš" /slimak - bezbudkac/ s troma chlpami na hlave uz nejde kandidovat? Skoda. Musime dat #All for Slintoš.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ho zas...upotenec....
Vcera ked to oznamoval...aj to musel citat....este sa aj pomylil.....bez papiera ani na krok
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Ja ho zas...upotenec....
Vcera ked to oznamoval...aj to musel citat....este sa aj pomylil.....bez papiera ani na krok
Jeden papier na citanie a druhy toaletny v trenkach, ked si nalozi do nohavic. Srandovna symbioza. Za normalnych okolnosti ten, kto tlaci aj kaka. Tu zrejme Fico trosku zatlacil a prezident okamzite, bezodkladne ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Myslim,ze andrej ide podla svojeho planu.....aj ked mozno s lahkou fekalnou nehodou
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Myslim,ze andrej ide podla svojeho planu.....aj ked mozno s lahkou fekalnou nehodou
Pojde dovtedy, pokial sa nenajde lepsi americky prostitut a nepreberie mu miesto. Do volieb sa lahko moze nejaky objavit presne tak, ako sa objavil tesne pred volbami tento.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Komisia pripomenula, že GDPR poskytne občanom silnejšiu ochranu osobných údajov, a to vďaka lepšej kontrole toho, ako spracúvajú ich osobné údaje firmy a orgány verejnej správy (bude potrebný súhlas používateľov na spracovanie)

wtf?????
hilfe!!!!!

https://www.zive.sk/clanok/132281/eu...gdpr-do-praxe/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Národná koalícia presadzuje rovnaký a spravodlivý prístup ku každej skupine obyvateľstva Slovenska. Neuprednostňuje selektívny prístup k občanom na základe popularity rôznych tém. Strana vyzýva predsedu vlády Petra Pellegriniho, aby vláda v rámci prípravy medializovaného sociálneho balíčka umožnila aj dôchodcom dostávať 13. a 14. dôchodok a matkám 13. a 14. materský rodičovský príspevok.

Podobne má vláda myslieť aj na živnostníkov, ktorí by mali dostať možnosť znížiť základ dane o dvojmesačné paušálne výdavky navyše. „Rovnosť a spravodlivosť musí byť dodržaná voči všetkým obyvateľom našej krajiny,“ zdôraznila po rokovaní Republikového grémia Národnej koalície jej predsedníčka Slavěna Vorobelová.

http://www.topky.sk/cl/100535/1710379/
https://www.hlavnespravy.sk/narodna-...-ulice/1404064
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Myslim,ze andrej ide podla svojeho planu.....aj ked mozno s lahkou fekalnou nehodou
Keby bol jeho vlastný, to by bol ešte lepší prípad. Uvidíme, posúdime, pod kým vykročí a ako ďaleko zájde.
https://www.napalete.sk/michelko-kis...nskym-sorosom/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aby sme si ešte nevyžrali všetci Ficov úškrn do morku kostí. Vedel.
1 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

spomaľ!
32263343_450103632069100_5702141449961734144_n.jpg  
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Uff, som celkom nazúrená. Nechodím k obvodnej lekárke často, čo potrebujem, riešim priamo s odbornými lekármi. Aj predpis liekov. Len teraz zrazu nastala situácia, že po cca 3 rokoch potrebujem navštíviť obvodnú lekárku, aby mi predpísala lieky. V stredu som prišla ráno o 8 hodine - a už neboli časenky. OK, dobre. Je to obvodná a príde mi to divné, ale dobre. Tak dnes som tam bola 6.40. Zdalo sa mi, že dosť skoro. Keď ani o siednemj som časenky nevidela, tak som sa spýtala sestričky. Vraj už časenky nie sú. Ona ich vyložila o pol siedmej a nemôže za to, že ich pacienti rozchytali. A tak som sa dozvedela, že aj k obvodnej chodia pacienti ráno o piatej. Aby sa ten deň dostali na rad. Tak to mi príde fakt choré. Lebo pani doktorke poradil právnik, že má brať iba 30 pacientov denne. Včítane tých, ktorým iba predpisuje lieky, takže aj s administratívou je to max. 5 minút, s prižmúrením očí 10.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
Uff, som celkom nazúrená. Nechodím k obvodnej lekárke často, ........................
Vitaj na Slovensku! Je to lesk a bieda slovenského zdravotníctva.
A niekedy ani objednanie na určitý čas nie je zárukou, že budeš vyšetrený. Žiaľ, taká je "doba", zažil som to (a nielen ja, ale i môj brat), keď sme museli s rodičmi riešiť ich zdravotné ťažkosti. Mamka (88 rokov) objednaná na 10:00 a vyšetrená o 14:00!!!!!!!! A celý čas sme tam museli byť, inak.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáša_
Uff, som celkom nazúrená. Nechodím k obvodnej lekárke často, ........................
Vitaj na Slovensku! Je to lesk a bieda slovenského zdravotníctva.
A niekedy ani objednanie na určitý čas nie je zárukou, že budeš vyšetrený. Žiaľ, taká je "doba", zažil som to (a nielen ja, ale i môj brat), keď sme museli s rodičmi riešiť ich zdravotné ťažkosti. Mamka (88 rokov) objednaná na 10:00 a vyšetrená o 14:00!!!!!!!! A celý čas sme tam museli byť, inak.....
mám odborného lekára, ktorý má objednáva na presný čas. A keď mešká 10 minút, tak sa mi ospravedlňuje. Áno nekecám, je to na Slovensku. Rovnako je to u zubára, tam mi dokonca valajú den pred vyšetrením, či naozaj prídem. Ale uznávam, že u zubára to zacálujem.
U dalšej lekárky viem, že ked prídem o pol dvanástej, tak ma ten deň, keď som objednaná, zoberie.

Problémy veľké sú u nás s očnými a neurologickými vyšetreniami. To je priam katastrofa. Naozaj tí ludia tam bývajú o 3,4 ráno, aby získali časenku.
Len teda, u obvodnej mi to príde, že to nebude asi v poriadku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať