Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
hahaha
Ja som chodieval rodicom po predpisy. Hodiny zacinali o siedmej, tak som prisiel 6:45 aby som bol medzi prvymi a este stihol do roboty.
Doktor so sestrickou prisli 7:30, uvarili a vychutnali kavu, nasledovali odbery a prveho vzali o osmej.
Internista okrem hlavneho zamestnania si este privyrabal po veceroch. Doviezol som mamu na 18 hod, bolo tam zopar malo ludi. Doktor sa kazdemu venoval 1 az 1,5 hodiny a z vysetrenia sme odisli o POLNOCI.
Mama vyhlasila ze uz k ziadnemu doktorovi nepojde, aj tak jej nepomozu.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mne sa raz, jediný raz, stalo, že som u doktora skoro padla na riť.. bola som s deťmi u očnej dr, bolo to v čase keď sa dalo za poplatok objednať na presnú dobu, a keďže som vedela že bez objednania tam strávime celý deň, tak som obetovala 2x5€ na presný čas.. obvykle tam bolo rozmedzie cca +-5min.. ale teraz sme čakali asi 10 min. navyše, keď vyšla sestrička, a strkala mi do ruky 10€.. že nevzali sme vás na presný čas, tak vám vraciam poplatok..
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a tak som zistila, prečo je dnes problém - cca polovica lekárov sa školí. Predpokladám, že GDPR Lebo keby sa školili časový manažment objednávania pacientov, tak asi odpadnem
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zatiaľ som poplatok za objednanie vždy platil keď som vošiel do vnútra na vyšetrenie sestričke. Ty si ho komu a kedy stihla zaplatiť, keď ti ho ešte pred vyšetrením sestra chcela vrátiť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dúfam, že sa do zajtra zlepší počasie a niekam sa pôjdem pozrieť a čo vy? U nás na východe: noc múzeí

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dáša_
a tak som zistila, prečo je dnes problém - cca polovica lekárov sa školí. Predpokladám, že GDPR Lebo keby sa školili časový manažment objednávania pacientov, tak asi odpadnem
Nepozerala si správy tento týždeň.Na Horehroní zostali dvaja,opakujem dvaja všeobecní.A médiá nás nahánajú ako psov už roky,pacienti sa sťažujú a súdia,nikto sa neopováži vziať viac pacientov ako troch za hodinu.Lebo právnici.A nakoniec poisťovna platí za Vás väčšinou 20 minut.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Dúfam, že sa do zajtra zlepší počasie a niekam sa pôjdem pozrieť a čo vy? U nás na východe: noc múzeí

Ja idem zajtra "krutit" med...v nedelu budem rada ked budem zit
Tento rok v tomto case namiesto dvoch toceni...najprv repka potom agat...iba jedno
1 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Volala som dnes na bytové družstvo, že nám netečie taplá voda...
Pani na družstve " vyčistite si sitko na batérii !"
3 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ing. Ľubomír Janoška
Komisia pripomenula, že GDPR poskytne občanom silnejšiu ochranu osobných údajov, a to vďaka lepšej kontrole toho, ako spracúvajú ich osobné údaje firmy a orgány verejnej správy (bude potrebný súhlas používateľov na spracovanie)

wtf?????
hilfe!!!!!

https://www.zive.sk/clanok/132281/eu...gdpr-do-praxe/
nedá mi - hlavne že oni poskytnú občanom, ale čo s tým, keď občania sami na to zvysoka - som adminom a moderátorom vo viacerých FB skupinách a tam lietajú rozsudky rozhodnutia a čo len chcete - samozrejme kto by sa už len zapodieval tým, že je tam meno adresa dátum narodenia rodné číslo sami občania si serú na hlavu a ešte sa nakoniec čudujú, keď to vymažem - teda ak sa mi podarí zachytiť také dokumenty včas. Najmä, že budú organizácie drbať pomaly za chybnú čiarku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja volam tam kde nam ju "vyrabaju"...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ja idem zajtra "krutit" med...v nedelu budem rada ked budem zit
Tento rok v tomto case namiesto dvoch toceni...najprv repka potom agat...iba jedno
No neverím...inde idú príspevky, že je málo včiel a teda aj medu.
...a Ty tu dávaš také " spamovo - šarlatánsko - konšpiračné informácie "... ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Ja idem zajtra "krutit" med...v nedelu budem rada ked budem zit
Tento rok v tomto case namiesto dvoch toceni...najprv repka potom agat...iba jedno
No neverím...inde idú príspevky, že je málo včiel a teda aj medu.
...a Ty tu dávaš také " spamovo - šarlatánsko - konšpiračné informácie "... ???
No z mojho prispefku ide o to,ze sezona na trt....buchi...kruti sa iba raz....okrem toho,ze je malo vciel..aj nasemu uhynulo nieco....bolo teplo a sucho....zo sucheho kvetu ti vcela neprinesie nic.... roky nazad by sa o tyzden-"u nas"-zahorie.....tocila repka a o dva tydne agat...zas mozem na cisty agat zabudnut...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
lujza.j
"u nas"-zahorie
Vsak ty si zo Zitneho Ostrova
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On má ostrov???


1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vicktor
lujza.j
"u nas"-zahorie
Vsak ty si zo Zitneho Ostrova
No u naseho vcelarapreto som ""
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
buchač
lujza.j
Ja idem zajtra "krutit" med...v nedelu budem rada ked budem zit
Tento rok v tomto case namiesto dvoch toceni...najprv repka potom agat...iba jedno
No neverím...inde idú príspevky, že je málo včiel a teda aj medu.
...a Ty tu dávaš také " spamovo - šarlatánsko - konšpiračné informácie "... ???
No z mojho prispefku ide o to,ze sezona na trt....buchi...kruti sa iba raz....okrem toho,ze je malo vciel..aj nasemu uhynulo nieco....bolo teplo a sucho....zo sucheho kvetu ti vcela neprinesie nic.... roky nazad by sa o tyzden-"u nas"-zahorie.....tocila repka a o dva tydne agat...zas mozem na cisty agat zabudnut...
Len raz by mi nepriniesla nic :-))
Biolit by ihned uradoval :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Len raz by mi nepriniesla nic :-))
Biolit by ihned uradoval :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
A čo ak by to bola nemseremed, alebo nemseremed turbo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oni pre nas nic nerobia...len my im sprosto ukradneme ich jedlo
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Len raz by mi nepriniesla nic :-))
Biolit by ihned uradoval :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
A čo ak by to bola nemseremed, alebo nemseremed turbo?
Tak by som poslal svojho 2,5 rocneho syna ju spacifikovat, a ja by som sa spoza okna-paralyzovany pozeral ako ju zabije a zaroven ho ustipne :-)))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Dáša_
a tak som zistila, prečo je dnes problém - cca polovica lekárov sa školí. Predpokladám, že GDPR Lebo keby sa školili časový manažment objednávania pacientov, tak asi odpadnem
Nepozerala si správy tento týždeň.Na Horehroní zostali dvaja,opakujem dvaja všeobecní.A médiá nás nahánajú ako psov už roky,pacienti sa sťažujú a súdia,nikto sa neopováži vziať viac pacientov ako troch za hodinu.Lebo právnici.A nakoniec poisťovna platí za Vás väčšinou 20 minut.
Ako čítam, tak je to poriadne rôzne.
Ja som si úplne náhodou vybrala polikliniku nie v mieste bydliska, vôbec som o nej nič nevedela, chodím k nim cca 15 r. To čo popisujete, vôbec nepoznám.
Je tak veľkoryso navrhnutá, že to musí byť objekt aj pre účely CO, široké chodby, čakárne, všetko, aj výťahy, nedusím sa tam, nikto sa tam nemačká v čakárňach, verím, že v prípade nutnosti by z nej do pol hodiny bola nemocnica.

Zmanažované tak, že odbery vôbec nerobia praktickí lekári, iba vypíšu čo treba, pošlú papiere do odbernej ambulancie, tam prídete kedy prídete, ak sa na to cítite, nemusí to byť na druhý deň, podľa toho aj o čo ide, kde dve sestry pracujú naraz, takže to tam ide ako na páse. Pre mňa najväčšiou výhodou plus, že sa môže, ak je človek nalačno, prísť až do 11 hod., keďže laboratórium je v budove. Čiže odpadá mi problém s kolónami.

Pre lieky chodievam o 13., sú už po obede a v pohode, a hlavne o tom čase je tam max. jeden človek. Neviem, či je lekár fobik alebo má iba rád o všetkom prehľad, takže majú dvere stále otvorené, čím sa vylučuje klopanie na dvere, ak sestra niekoho nového zbadá, berie ho hneď. Naposledy.. pre lieky? ... nie, aj vypísať dva výmenné lístky. Vytlačila všetko z PC, podpísala a do videnia. Ani som cez lekára neprešla. Trvalo to možno minútu.
Ale funguje na prízemí objednávací systém pre všetkých odborných lekárov, čiže žiadne časenky.
Tak sa iba pýtam, či to nie je aj vecou organizácie každej jednej polikliniky, či už štátnej alebo súkromnej, aby sa takto sťažene nepracovalo a netrpeli obe strany.
Ako som si vás prečítala, tak sa tejto polikliniky budem držať ako kliešťa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať