Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Asi ťažko som zlikvidovaný.

Ale ja kopretinku aj chápem...fásne nesúhlasné a pritom jej príspevok je fakt faktický. Veď koľkí a koľko krát sa pri mne podobne činili ?
Osobne som jej nedal v danom príspevku žiadne hodnotenie, takže mňa sa to netýka...no vo všeobecnosti to beriem.

Je to farizejstvo, schovávanie sa za anonymné hodnotenie.
Je tu tiež stále nemiznúci oný...ten si vytvára nickov do aleluja a svojim kladným hodnotením určitým jedincom robí nesúlad v hodnotení. Lebo je na hlavu postavené to hodnotenie dňa, ak :
- na vrchu je jedinec, ktorý zadal len otázky
- na vrchu je jedinec, ktorý nedal žiadnu odpoveď
- vrchol všetkého je, ak v hodnotení sa objaví jedinec, ktorého ani Google nevie nájsť


P.S.:
...a kto chce, nech sa realizuje.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mojmírovce - 4-ročné decko autobusom prejdené, vodič ani o tom nevedel (detto ani cestujúci).
Otázka je - ČO robili rodičia? Ako je možné, že 4-ročné decko sa voľne pohybovalo po ceste 1.triedy? Teraz budú vodiča poťahovať (ale nie za jajká) a ešte i možno niečo schytá. A čo tí rodičia (inak Romuláni!!!!)? Skôr ich by som hnal pred súd!
Naposledy upravil misoft : 21.05.18 at 16:18
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá....vláda odklepla 1 (slovom JEDEN) štátny sviatok navyše - jednorázovo.
100. výročie Martinskej deklarácie 30.október 1918.
Takže 30.10. počítajte s voľnom (a samozrejme i zatvorenými obchodmi).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
mám iné problémy,nie nejakú priondenú svadbu
Vieš, predovšetkým ťa nikto nežiadal, aby si sa vyjadrovala ku svadbe. Keď, tak k obsahu videa, to bolo primárne. Nepochopené.

Mne išlo o to, že tá kaplnka z 15. st. ešte nezažila rapujúceho kňaza, doteraz som nevidela na žiadnom verejnom podujatí sa kráľovnú ošívať, nikdy a za žiadnych okolností, Camillu sa schovávať za klobúk, mnohým išlo pri ňom do úškrnu, William, Cloony, Elton John detto, Kate sa zachovala ako rodená aristokratka, aj keď nie je, udržala sa, ale výraz tváre výpovedný, mne doma tiekli slzy od smiechu, a to nemám zvuk.
To nevymyslíš, to sa jednoducho stane.
Kto to video nasnímal a zostrihal, prácu si odviedol veľmi dobre.
Ešte som ho zvažovala pridať do srandičiek. Pri vašom zmysle pre humor by som tomu dala.

Ja tvrdím, že žiadna svadba sa nezaobíde bez nejakého faux pas, tu by som to nečakala, ale tu to vyšlo. Pôvodne sa nechcela kráľovná predsa ani zúčastniť.

Teraz sa môžete vybúriť, deň je na to ako stvorený.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Preto v súkromí uprednostňujem mini svadby, pár a svedkov, nehrozia žiadne prie ..ry, je to deň snúbencov aj s ich energiami, ktoré vložia do svojho svadobného aktu.
To som učila svoje deti asi od ich piatich rokov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Také malé obrady sa vyskytovali aj za mojich čias, neišlo o nič mimoriadne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sa to vezme... Bodaj by sa Jej Výsosť kráľovná neošívala, keď musela dovoliť, aby tento "americký" prvok bohoslužieb sa konal v kaplnke anglikánskej cirkvi. Američania su tak trochu zvláštni pri tým ich bohoslužbách - stačí si niekedy pozrieť dokumentárne programy a smiechu sa často nezdržíš pri ich sledovaní (tie bohoslužby). A istotne ju aj trochu štvalo, že to povolila, ale pre vnuka urobila všetko, čo mohla (vrátane toho amerického štýlu oddávania a bohoslužby a gospelom).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa ťa teraz priamo spýtam, pozrel si si to video?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Píšem svoj názor. A čo sa sobáša týka - je to ICH problém, ICH rozhodnutie.... do toho ma nič.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

svadbu som pozerala popri varení, obrad ako taký bol síce mierne iný ako tradičný, ale pekný.. hudobný doprovod super.. malo to svoju úroveň, ale nebolo tam nič čo by sa malo kritizovať.. netuším, prečo by sa to malo dehonestovať.. kto nemal záujem, nesledoval, a nemusí sa k tomu vyjadrovať..
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Zatiaľ som poplatok za objednanie vždy platil keď som vošiel do vnútra na vyšetrenie sestričke. Ty si ho komu a kedy stihla zaplatiť, keď ti ho ešte pred vyšetrením sestra chcela vrátiť?
Poradie pacientov napriek všetkému určuje stále lekár, komu to nie je jasné,nech sa dá vyšetriť ""
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Oni pre nas nic nerobia...len my im sprosto ukradneme ich jedlo
Že by sme ich sprosto chovali??

Viem, zbiera sa aj od divých, v Himalájach napr. .

Tí, čo chovajú tomu krádež nehovoria, to len kšeftári a zlodeji.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Asi ťažko som zlikvidovaný.

Je tu tiež stále nemiznúci oný...ten si vytvára nickov do aleluja a svojim kladným hodnotením určitým jedincom robí nesúlad v hodnotení.
Juraj, Teba ako prispievateľa nie je možné len tak zlikvidovať. : D Ale téma " buchac" niekto zlikvidoval. Ten oný to nebol. Ten ju založil a, že si chránený, doložil, ochranku tu máš. Bejvávalo, už to tu je na ...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

sito
buchač
sito
kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Asi ťažko som zlikvidovaný.

Je tu tiež stále nemiznúci oný...ten si vytvára nickov do aleluja a svojim kladným hodnotením určitým jedincom robí nesúlad v hodnotení.
Juraj, Teba ako prispievateľa nie je možné len tak zlikvidovať. : D Ale téma " buchac" niekto zlikvidoval. Ten oný to nebol. Ten ju založil a, že si chránený, doložil, ochranku tu máš. Bejvávalo, už to tu je na ...
Sito, máš na mysli túto tému?
http://www.porada.sk/t246397-kam-kraca-nova-porada.html
Spätne by bolo vhodné si pozrieť prispievateľov aj s ich hodnotením. Nevnímala som to iba ja tak.
V poslednej dobe nejako skrotol, ani nepodžubáva, ale zato tu vychoval úspešne svoju žiačku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
kopretinka
korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
mám iné problémy,nie nejakú priondenú svadbu
Vieš, predovšetkým ťa nikto nežiadal, aby si sa vyjadrovala ku svadbe. Keď, tak k obsahu videa, to bolo primárne. Nepochopené.

Mne išlo o to, že tá kaplnka z 15. st. ešte nezažila rapujúceho kňaza, doteraz som nevidela na žiadnom verejnom podujatí sa kráľovnú ošívať, nikdy a za žiadnych okolností, Camillu sa schovávať za klobúk, mnohým išlo pri ňom do úškrnu, William, Cloony, Elton John detto, Kate sa zachovala ako rodená aristokratka, aj keď nie je, udržala sa, ale výraz tváre výpovedný, mne doma tiekli slzy od smiechu, a to nemám zvuk.
To nevymyslíš, to sa jednoducho stane.
Kto to video nasnímal a zostrihal, prácu si odviedol veľmi dobre.
Ešte som ho zvažovala pridať do srandičiek. Pri vašom zmysle pre humor by som tomu dala.

Ja tvrdím, že žiadna svadba sa nezaobíde bez nejakého faux pas, tu by som to nečakala, ale tu to vyšlo. Pôvodne sa nechcela kráľovná predsa ani zúčastniť.

Teraz sa môžete vybúriť, deň je na to ako stvorený.
Ja ODPORÚČAM :
- nainštalovať v prvom rade zvuk.
P.S.: ...to ešte mladý stále neopravil zvukovku ???

- oodporúčam pozerať nezostrihané šoty.
Pozrieť nejaké videjko o dĺžke do 5 minút, keď samotný obrad trval vyše hodiny ? ...a následne zaujať postoj...ergo kritizovať a poúčať iných ?
Tak to chce veľkú odvahu.

- rapujúci kňaz ??? Pfúúúha...ten by musel mať teda fest guráž, aby si niečo podobné dovolil pri kráľovnej.
Ale čo budem rozprávať...ja dávam argumenty. Ak si myslela hentoho čierneho kazateľa, tak si na veľkom omyle...čas na videjku 22:50...nerapoval, len ohnivo kázal. Ty si rap nepočula ani len náhodou.
Celá ceremónia zo svadby.



...fakt si mohla dať ten svoj príspevok radšej do srandičiek....tu si sa sama zopsula pod obraz boží.

AMEN !!!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

K tomu skrátenému videu zo svadby princa mi nedá nereagovať. Ja som pozerala celú svadbu v rámci relaxu po obede a bol to pre mňa taký kultúrny zážitok. Tá kázeň černošského biskupa trvala viac ako 13 minút, celý čas hovoril iba o láske, spomenul aj slovko sex, preto tie rozpaky a úškrny prítomných, no biskup sa jednoducho nechal uniesť. No a bolo to naozaj pridlhé. V priamom prenose to bolo tlmočené. Nie je to baptistický kňaz.
Citujem: Curry stojí od roku 2015 na čele americkej episkopálnej cirkvi, ktorá je súčasťou anglikánskeho spoločenstva cirkví. Vďaka tomu mu umožnili kázať na kráľovskej svadbe, inak táto výsada patrí anglikánskym kňazom. Curryho si pozvali mladomanželia.
Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/695885/ame...-sa-neudrzali/

Celé video je tu: https://www1.pluska.sk/Soubiznis/Zah...vadbe-rozpakov
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Sito, máš na mysli túto tému?
http://www.porada.sk/t246397-kam-kraca-nova-porada.html
Spätne by bolo vhodné si pozrieť prispievateľov aj s ich hodnotením. Nevnímala som to iba ja tak.
V poslednej dobe nejako skrotol, ani nepodžubáva, ale zato tu vychoval úspešne svoju žiačku.
Daj si lexík, xanax, diazepan...a skľudni hormón.
To je len upozornenie...v dobrom myslené.

Alebo mám dať nejaké linky, kde vyslovene dávaš šarlatánske názory ? Na tie ti ja (a každý normálne zmýšľajúci jedinec) zvysoka dlabem.
Je oveľa horšie, ak pri určitých diagnózach vyslovene odhováraš od lekárskej pomoci a doporučuješ všetko možne, len nie odborníka.

Ja som neskrotol a ani nemienim...poddžubujem vtedy,keď uznám za vhodné, a koho uznám za vhodného adepta na poddžub.
Ty to rozhodne nie si, nechápeš - alebo nechceš pochopiť iróniu, sarkazmus a či len obyčajnú srandu. To vypovedajú aj tie akože vtipy...ešte aj lečo by sa pokazilo od nich a mlieko by skyslo a to aj napriek tým éčkam v ňom.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
mám iné problémy,nie nejakú priondenú svadbu
sa vraví, mám iné radosti a nie....dáku 3,14 čovinu , aby každý videl, že šecia sú quolimá v pozore.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Mojmírovce - 4-ročné decko autobusom prejdené, vodič ani o tom nevedel (detto ani cestujúci).
Otázka je - ČO robili rodičia? Ako je možné, že 4-ročné decko sa voľne pohybovalo po ceste 1.triedy? Teraz budú vodiča poťahovať (ale nie za jajká) a ešte i možno niečo schytá. A čo tí rodičia (inak Romuláni!!!!)? Skôr ich by som hnal pred súd!
Boh nech nás súdi šeckých. Si ani tri dni nechodil v ich topánkach a aký si múdry. Sorráč,
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil ma moj muz. Doniesol z Lidlika melon.a aky fajnovy je, lepsi ako niekedy v lete maju.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať