Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
však bohaté paničky im kúpia nejaký psí oblečok. Inak mal som známeho čo bol za socíku na montážach v Iraku Prvé dni behali polonahí, a vzápätí prešli na arabský štýl odievania
Beduíni vedeli, prečo sa majú takto obliekať. A Arabi to vedia tiež.... viacej vrstiev tenkého oblečenia je lepšia izolácia voči teplu, ako jedna nejaká hrubá (a platí to i pre chlad).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja to nechapem...cely rok nedaju psa ostrihat,ale napadne ich to v lete
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lebo si myslia, že havinkovi v tej srsti je "horúco"....
Veď aha! I jazyk má stále vyplazený....( a tie trubky nevedia, že pes sa takto chladí, lebo nemá potné žľazy....).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Staci trochen podumat....ako je na tom v lete napr. nahač a ako sa o neho treba starat ked je holy od prirodzenia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mali by dávať v rozhlase a v telke výstrahy a aj poučenia pre majiteľov...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Také paničky zavrieť do auta, čo na slnku stojí, na pár hodín.... ihneď pochopia, ako sa pes cíti... ako na grile....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski nepochopia....decko v aute nechaju....mobil tam isto nenechala
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale, veď čakala! ...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ide o text a grafy, nie samotné video. Štatistiky, vek a počty ...
https://edition.cnn.com/2016/08/05/h...rnd/index.html
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
...ze niet riesenia...?
Vsak nech ktosi vymysli apku na pripominanie "mas dieta", "mas dieta?" a pod
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
...ze niet riesenia...?
Vsak nech ktosi vymysli apku na pripominanie "mas dieta", "mas dieta?" a pod
Myslím, že niektorý výrobca automobilov na to myslel (žiaľ, neviem ktorý ) - jednoducho tam sleduje, či v automobile po opustení vozidla vodičom a spolujazdcom sa nenachádza ešte iný živý tvor - na základe pohybových senzorov a zvukových senzorov pre dýchanie....
Ale či to už je vo výbave vozidla .
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A čo, nedomyslel? Prečo sa na dôležité veci dáva načas?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pre kristove rany,aká apka? ako môžem zabudnúť dieťa v aute??? alebo nezabudnúť,ale vedome ho tam nechať? alebo psa? to nie sú normálni ľudia.Žiadna apka by im nepomohla,lebo sú debilní na to,aby si ju do mobilu stiahli.Ani by o takom dačom netušili.
Ja teda neviem,ale nepamätám sa,žeby toto bol problém dlhodobý,stáva sa to len v posledných
rokoch.Ako keby sa rodili debilnejší ľudia.....alebo.....kedysi nebolo toľko áut,teraz má každý blbec auto,a tak to potom aj vyzerá na cestách.
Jediným riešením by bolo,keby v každom aute bol systém,ktorý nedovolí auto uzavrieť,pokiaľ senzor zistí vo vnútri pohyb......lenže by musel reagovať aj na dych,ak to dieťa spí a nehýbe sa....
Čítala som,že nejaký školák-študent vymyslel také niečo,že popruh od detskej sedačky je nejako tak upevnený,že sa nedajú zavrieť dvere,čiže vodičovi to pripomenie,že má v aute sedačku s deckom.....lenže to by si najprv ten vodič musel kúpiť ten špeci popruh a používať ho.
Myslím,že skôr sa vyrieši nesmrteľnosť chrústov ako debilita ľudí.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

viem, že je to kruté, čo poviem. A aj ťažko stráviteľné. Ľudia vždy robili blbosti. Len dnes nám dorastá generácia mladých, pre ktorých sa životy dajú ľahko získať. Veď hry. A občas strácajú súdnosť. Respektíve ju ani nemali kde získať. A potom sú takéto nezmyselnosti. Sú jemne povedaní odtrhnutí od reality. Naviac, čierne folie na oknách, aby nikto nevidel dnu.... Kombinácia viacerých blbostí.... Žiaľ.
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Systémy sa montujú len nie sú nastavené. Napríklad kontrola zapnutia pásu mi pri jazde pípa ak niekto na sedadle sedí a nemá zapnutý pás - takže snímač kontroluje v prvom rade či na sedadle niekto sedí - môže byť aj balík, taška. Takže stačí naprogramovať: húkaj ak je váha a majiteľ zamyká.
K tým fóliám od Dáše. Tiež ich mám aj keď nerád. Šikmookí to dajú od určitej výbavy do balíka a pre 5 vecí čo chceš ti pribalia 10 vecí čo nechceš/nepotrebuješ.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes mi zazvonil mladej zo Slovak Energy.
Kúúúwa, že jak mu huba išla... Šilka šuviks (nie, nie je to preklep .
...a len dnu a dnu, ku meráku...že sa pozrie a prehodnotí moju spotrebu.

Poslal som ho (slušne) do hája.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
ze slusne... ved ta pozname
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
ze slusne... ved ta pozname
Pred obedom som už solídne unavený...nemám silu niekoho do teplých krajín poslať. Vtedy už vidím len sprchu, obed a šlófika.

Ale premohol by som, ak by bol príliš "múdry" a snažil sa ma presvedčovať.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
https://valassky.denik.cz/nehody/cyk...-20180611.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
A čo, nedomyslel? Prečo sa na dôležité veci dáva načas?
Ak myslíš ten "alarm" - ono to je domyslené, dokonca funkčne (videl som o tom video v telke ako zaujímavosť v oblasti zabezpečenia vozidla), lenže...... prachy, prachy, prachy.... automobilky sa akosi do toho nehrnú, to radšej budú vyvíjať autonómne vehikle.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať