Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja aj keby som dala celé spektrum existujúceho aj neexistujúceho druhu humoru, buchač ma z princípu zvozí vždy.
NIE z princípu !
Čo korela dáva za humor ? To na cintoríne je veselšie.
korela proste nemá zmysel pre humor.

korela mi oponovať nemusí, nepresvedčí ma.
Stačí, ak si jeden prejde koreline príspevky v danej téme....a zaplače.

...a áno...jasné, korela má svoj štýl humoru...ten, pre vyššiu triedu.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
lujza.j
Bret piť a džony dep...obaja špindíri a smraďoši
Davala som davnejsie clanok...
Nevieš kto na čo letí, voľakedy neďaleko nás býval jeden, čo mal capa a ten smrad, kozám to bola príjemná vôňa. Jeden môj robotník raz prehlásil že on to má najradšej s takou čo si aspoň týždeň neumývala a vraj má problém, lebo dnes má každá doma sprchu.
Nielen robotník, ale aj Ludvík XIV.
aj Luník IX.
si zabil
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chlapci pointa mojej poznamky bola inde....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety
alaya1
Katy a R
alaya1
Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
Pokiaľ viem - tak si každý môže súhlasiť, alebo nesúhlasiť ako uzná za vhodné . či sa ti to páči, alebo nie ! - alebo sa mýlim? a ozaj nechápem, prečo niekoho za to tak "nádherne" tituluješ?
Tak isto aj ja si mozem napisat co chcem. Ako titulujem "pako" je to vulgarizmus ci?
http://www.mojslovnik.sk/slovo/pako

Nehnevaj sa,neozyvas sa , ked si tu do ch...., ko...a inych nakladaju.
Ale ak ti to pomohlo, ok.
Ali ale ozaj PAKO je aj nadávka. A to aj podľa wiki. Pako môže byť: lama alpaka; nadávka nešikovnému alebo zle konajúcemu človeku
Ak uz pako je nadavka, co je potpm ch..., ku..., kok..., tu bezne v plnom zneni na objavujuce slova, ktore nikto neriesi. Ale ak sa to toho. koho sa to tykalo dotklo, tak sa mu ospravedlnujem, ale to ze je pako si myslim aj nadalej. Co uz moze byr na tom videu take nevhodne. Je mi luto ludi,, ktorych humor a dobra nalada hoci seniorky pri vareni itituje. Ostatne minusky neriesim. Nie su kvoli prispevku, ale nicku.
0 3
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

zarmútilo
http://www.porada.sk/t309916-arizona-janka.html
7 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
korela
Ja aj keby som dala celé spektrum existujúceho aj neexistujúceho druhu humoru, buchač ma z princípu zvozí vždy.
NIE z princípu !
Čo korela dáva za humor ? To na cintoríne je veselšie.
korela proste nemá zmysel pre humor.

korela mi oponovať nemusí, nepresvedčí ma.
Stačí, ak si jeden prejde koreline príspevky v danej téme....a zaplače.

...a áno...jasné, korela má svoj štýl humoru...ten, pre vyššiu triedu.
tak ty dávaš mínusky za humor, čo si nepochopil...
a ked ti dám já mínusku za klamstvá, alebo sprosté urážky tak tu snoríš a útočíš ..

prípadne rýchlo mažeš svoje príspevky )
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Práve včera nastúpila ku mne jedna študentka na letnú brigádu, šikovná tichá, vraj môže len do dvanástej. Ja že prečo? starám sa o babku ktorá nemôže chodiť. Pýtam sa a čo mama ? Tá mi zomrela na rakovinu keď som mala 9 rokov. Aj mi jej ju prišlo ľúto to si človek nevyberá. Koľkí si nevážia že ich nepostihol taký krutý osud.
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

včera som prvý raz podávala elektronickú žiadosť na uznanie typového schválenia jednotlivo dovezeného vozidla cez jiscd.. výhoda: 50€ správny poplatok miesto 100€.. potešilo, že som sa nemusela vadiť so slovensko.sk, všetko fungovalo ako malo.. ale nerozumiem jednej veci.. nedalo sa to fungovanie na slovensko.sk urobiť podobne ako na finančnej správe? akákoľvek správa ktorá mi príde do priečinka, sa dá prečítať až po prihlásení s eID.. a ja som teraz na chalupe, kde mám len mobil s internetom, takže nemám sa ako dostať k správe, ktorá mi prišla včera večer.. toto je veľmi nedomyslelné.. aspoň prečítanie správ mohli vyriešiť bez eID, len s dákym navoleným heslom, alebo do informačného mailu mohli uviesť o akú správu sa jedná.. čo ak je to niečo dôležité a ja sa k tomu dostanem až v pondelok v práci.. tak toto ma nepotešilo..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
nedalo sa to fungovanie na slovensko.sk urobiť podobne ako na finančnej správe? akákoľvek správa ktorá mi príde do priečinka, sa dá prečítať až po prihlásení s eID.. a ja som teraz na chalupe, kde mám len mobil s internetom, takže nemám sa ako dostať k správe, ktorá mi prišla včera večer.. toto je veľmi nedomyslelné.. aspoň prečítanie správ mohli vyriešiť bez eID, len s dákym navoleným heslom, alebo do informačného mailu mohli uviesť o akú správu sa jedná.. čo ak je to niečo dôležité a ja sa k tomu dostanem až v pondelok v práci.. tak toto ma nepotešilo..
....nedalo! Pretože je to tak dokonalý e-systém, že sa už asi vylepšovať nedá, ale stále potrebuje financie... aby fungovali na ňom tie výpadky a poruchy....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

GDPR......a Porada nič....či?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
GDPR......a Porada nič....či?

Šak by malo fungovať. Stačí si zamknúť profil a je vymaľované. Okrem toho - nedávajú sa pri registrácii žiadne osobné údaje (dátum narodenia, adresa, rodné číslo, číslo pasu, číslo OP....). Ak niekto niečo dá, dá to s vedomím, že sa to môže aj objaviť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
GDPR......a Porada nič....či?
Aky mas problem?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
kopretinka
GDPR......a Porada nič....či?

Šak by malo fungovať. Stačí si zamknúť profil a je vymaľované. Okrem toho - nedávajú sa pri registrácii žiadne osobné údaje (dátum narodenia, adresa, rodné číslo, číslo pasu, číslo OP....). Ak niekto niečo dá, dá to s vedomím, že sa to môže aj objaviť.
misoft
kopretinka
GDPR......a Porada nič....či?

Šak by malo fungovať. Stačí si zamknúť profil a je vymaľované. Okrem toho - nedávajú sa pri registrácii žiadne osobné údaje (dátum narodenia, adresa, rodné číslo, číslo pasu, číslo OP....). Ak niekto niečo dá, dá to s vedomím, že sa to môže aj objaviť.
Datum narodenia sa pri registrácii zadava, udaj sa zobrazuje v "narodeniny", v profile je mozne nastavit nezobrazovat vek. Pozeram, že uz je to dobrovoľná informácia
Naposledy upravil veronikasad : 15.07.18 at 15:58
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Datum narodenia sa pri registrácii zadava, udaj sa zobrazuje v "narodeniny", v profile je mozne nastavit nezobrazovat vek. Pozeram, že uz je to dobrovoľná informácia
No PRÁVE!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a ešte černicovo-jostové..
41AC7B53-C4CD-455E-ADA7-57CEE4C4E130.jpg  
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto je teraz tu u nás.... na jednej strane čierno a hrmavica a na druhej Oskarko vykukuje...

Doplnenie: nechce sa i už pridávať foto, ale keď som sa pozrel teraz, tak na východe sa spájajú dve búrky a bude tam asi riadna kuca-paca
Naposledy upravil misoft : 16.07.18 at 16:15
IMG_20180716_165629.jpg  
IMG_20180716_165633.jpg  
1/1
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozerám správy... Francúzsko.... sú majstri.... oslavy všade, ale akým štýlom? Podpálené autá, rozbité a vyrabované obchody....
Toto je ich spôsob národnej oslavy? A keď človek sleduje tie zábery, tak nadobudne dojem, že v tomto prípade do ulíc vyšlo niekoľko desiatok tisíc vandalov, vagabundov, žabožrútskych grázlov ....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
že v tomto prípade do ulíc vyšlo niekoľko desiatok tisíc vandalov, vagabundov, žabožrútskych grázlov ....
Aký mančaft, takí fanúšikovia.
france_2018.JPG  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BINGO!
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
misoft
Pozerám správy... Francúzsko.... sú majstri.... oslavy všade, ale akým štýlom? Podpálené autá, rozbité a vyrabované obchody....
Toto je ich spôsob národnej oslavy? A keď človek sleduje tie zábery, tak nadobudne dojem, že v tomto prípade do ulíc vyšlo niekoľko desiatok tisíc vandalov, vagabundov, žabožrútskych grázlov ....
nevidela som,ale podľa mňa to boli samé čierne huby
ešte, že si sa narodila v tej " správnej " koži.......a boli tam všetky vrstvy francúzskej spoločnosti
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať