Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes je medzinarodny den "kavy". Tak kto lubi, pekny sviatok
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Ajhľa, -ka zaľahla. Otvorím hodnotenie, nastavenia a len šesť mám zobrazených a všetko užitočné. Ktosi ich tu kosí!
Už to neplatí, xyz tvoja zabrala, ujala sa, už sa na vrchu hostí. :


Dnes 08:51

sito

Ajhľa, -ka zaľahla. Otvorím hodnotenie, nastavenia a len šesť mám zobrazených a všetko užitočné. Ktosi ich tu kosí!
0
1
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
Americký minister zdravotníctva Price použil vládne lety v hodnote 52 000 dolárov na súkromné účely, po zistení do dvoch dní odstúpil. U nás el prezidento prelieta za milión eur a po odhalení vyhlasuje že je tu mafiánsky štát. Padni kumu padni a mne neužitočná
Aj tam ho o to poprosil minister vnutra? Konkurzny podvodnik a sef tych sukromnych pilotov?? A ake vladne lety ?
Ty tu zas a zase klameš...
To vieš bol som v tej istej kancelárii pre informácie ako Mičev. Alebo máš konkrétne informácie, tak ich mala mlaď počas pochodu proti korupcii na transparentoch vytiahnuť, tí sa ešte nemusia trepať strachom o svoje miesta.
a ja , že tu klameš , čo sa dialo v amerike....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
Americký minister zdravotníctva Price použil vládne lety v hodnote 52 000 dolárov na súkromné účely, po zistení do dvoch dní odstúpil. U nás el prezidento prelieta za milión eur a po odhalení vyhlasuje že je tu mafiánsky štát. Padni kumu padni a mne neužitočná
Aj tam ho o to poprosil minister vnutra? Konkurzny podvodnik a sef tych sukromnych pilotov?? A ake vladne lety ?
Ty tu zas a zase klameš...
To vieš bol som v tej istej kancelárii pre informácie ako Mičev. Alebo máš konkrétne informácie, tak ich mala mlaď počas pochodu proti korupcii na transparentoch vytiahnuť, tí sa ešte nemusia trepať strachom o svoje miesta.
a ja , že tu klameš , čo sa dialo v amerike....
Aha tak prepáč, pochopil som, že konštatuješ že klamem ohľadne našich politikov. I keď sa to časti verejnosti nepáči vždy tvrdím že Na základe dôkazov musí platiť "Padni komu padni" A ani ty ani ja nemáme dosť informácií o skutkoch našich politikov to by sme tu boli samí Urválkovia. Problém je ak niekto ide po hrane zákona sofistikovane alebo iný menej. Však ani u bežných podvodníkov NAKA nevie podvod vyriešiť za hodinu či deň. Čo sa týka tej ameriky podstata jednou vetou v príncípe je jedno či vládne lietadlo či vládou pridelené letenky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Padni komu padni...na to sa zhodneme...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Práve som pozeral na TA 3 dobový zásah ruských vojsk na Kryme ako ťahali násilím občanov do referendových miestností, aby splnili formálny akt agresie a anexie Krymu. Však sa hovorilo že mužíci samopalmi donútili obyvateľov hlasovať. Alebo že by to neboli dobové zábery z Krymu, ale súčasné odniekiaľ zinakadiaľ. Tipujme odkiaľ. Som zvedavý čo budú cez mainstream písať ideologickí manipulátori o Katalánsku.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Padni komu padni...na to sa zhodneme...
Ak náhodou budú daňováci kontrolovať moju firmu tak si zavolám ako kontrolovaný subjekt ministra financií aby podal vysvetlenie To je dobré. Nie je rozdiel medzi daňovým subjektom patriacom prezidentovi alebo obyčajnému smrtelníkovi. alebo áno?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
bjuty smis
Padni komu padni...na to sa zhodneme...
Ak náhodou budú daňováci kontrolovať moju firmu tak si zavolám ako kontrolovaný subjekt ministra financií aby podal vysvetlenie To je dobré. Nie je rozdiel medzi daňovým subjektom patriacom prezidentovi alebo obyčajnému smrtelníkovi. alebo áno?
skús si ho zavolať,,,,,uvidíš ako dopadneš....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Zasa ma seklo v krizoch...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A to ťa potešilo?...
Ktovie, čo si stváral
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Možno seknúť po krížoch by pomohlo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A krížovým sekáčom.....
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Padni komu padni...na tom sa zhodneme...
PS.
Nuž veru, budem sa veľa pýtať, veľa pýtať...
Padla teraz účtovníkom!
Veľmi zaujímavá reakcia:
https://www.facebook.com/permalink.p...00012059654183
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
kukučka
Padni komu padni...na tom sa zhodneme...
PS.
Nuž veru, budem sa veľa pýtať, veľa pýtať...
Padla teraz účtovníkom!
Veľmi zaujímavá reakcia:
https://www.facebook.com/permalink.p...00012059654183
Budeš SA pýtať ?...alebo Budeš SI veľa pýtať ?
Nie je jedno.

Ale k príspevku na FB ?
Dovoľ, aby som sa len jemne pousmial...tak jemnúčko, aj keď mi je do brutálneho rehotu.
1 5
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ale buchy, ty predsa nemáš slabú pamäť. Nevieš, kto sa chcel tak veľa pýtať? Ja som len naviazala na predchádzajúce príspevky.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na zamyslenie : http://noizz.sk/lifestyle/smutne-ilu...campaign=cross
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mám ťa zasa nejakú dobu na ignore, nechce sa mi meniť stav, tak iba skopírujem.

buchač Schopnost porozumenia cit Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)

korela
To bol celkom dobrý legálny príjem o.i. Takmer v každej výrobe sa dalo na niečo prísť a nie raz.

Ale Ty niečo o tom zlepšovateľskom hnutí moc infa asi nemáš...či ?
Bola si niekedy vo výrobnom procese ?
TY osobne...a nezaujímajú ma nejaké reči v štýle, že známy má bratranca a jeho nebohý strýko onehdá počul od zaťoveho svorka nejakú zmienku o zlepšováku, o ktorom sa mu snívalo v materskej škôlke. 2 8
.
A ty si niekedy podal zlepšovák a privyrobili si si, keď zasa ideš rýpať?
A čo by si rád odo mňa konkrétne vedel? Či som sedela za pásom?
Niekoľkokrát som tu spomínala, že ma vždy zaujímali technológie. Čo som nakoniec v zamestnaní zúročila. Čo chceš, to zabudneš. Neviem, či máš problém kde ma máš zaradiť, alebo čo vlastne chceš.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Poobede som počúvala na pol ucha Inkognito, hosť zubár spomínal príhodu, ako mu pacientka priniesla v dlani svoje rozsypané zuby z protézy, po ktorej je poskákal partner.
To mi napadlo pri prvom obrázku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mám ťa zasa nejakú dobu na ignore, nechce sa mi meniť stav, tak iba skopírujem.

buchač Schopnost porozumenia cit Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)

korela
To bol celkom dobrý legálny príjem o.i. Takmer v každej výrobe sa dalo na niečo prísť a nie raz.

Ale Ty niečo o tom zlepšovateľskom hnutí moc infa asi nemáš...či ?
Bola si niekedy vo výrobnom procese ?
TY osobne...a nezaujímajú ma nejaké reči v štýle, že známy má bratranca a jeho nebohý strýko onehdá počul od zaťoveho svorka nejakú zmienku o zlepšováku, o ktorom sa mu snívalo v materskej škôlke. 2 8
.
A ty si niekedy podal zlepšovák a privyrobili si si, keď zasa ideš rýpať?
A čo by si rád odo mňa konkrétne vedel? Či som sedela za pásom?
Niekoľkokrát som tu spomínala, že ma vždy zaujímali technológie. Čo som nakoniec v zamestnaní zúročila. Čo chceš, to zabudneš. Neviem, či máš problém kde ma máš zaradiť, alebo čo vlastne chceš.
Mne jedno, kde ma máš.

Nejde mi o to, kde si robila...či za pásom alebo nie. Je predsa dávno jasné, že nie...to také dámy z vyšších kruhov predsa nemohli.
To zúročenie na ministerstve by som teda aj chcel vidieť...

Nie, nepodal som...nebol som za výrobným pásom....a v projekcii toho veľa nezlepšíš.

ALE aby si bola v obraze ?
Nuž vedz, že malé zlepšováky sa neoplatilo dávať a teda ich málokto dával. Alebo dal raz a potom už nikdy viac.
Ide o to, že za zlepšovák dostal zlepšovateľ pár desiatok (v lepšom prípade pár stovák) korún. Následne sa ale sprísnili normy a mesačný zárobok bol na tom istom.
Takže radšej chlapi tie zlepšováky síce mali, uľahčili si prácu...a v neposlednej miere trhali plány práce a teda zarobili každý mesiac.

...a pri úkolovej práci to teda boli nie malé peniaze.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

K nemu iba toľko, že som tu spomínala, že on nie je štátnik. Ako ste ho niektorí pred voľbami brali, akoby prichádzal na scénu .., nebudem prirovnávať.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať